Impreza na Wyspie Młyńskiej - wniosek
data publikacji: 2016-01-13, ostatnia aktualizacja: 2016-01-13 11:39:00

Chcesz zorganizować imprezę na Wyspie Młyńskiej?

Jesteś organizatorem wydarzenia kulturalnego, koncertu, festynu, pikniku… i chcesz, aby odbyło się ono na Wyspie Młyńskiej?  Pamiętaj! Potrzebna jest zgoda Biura Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą.

Wypełnij wniosek (do pobrania TUTAJ), przyślij pocztą do Urzędu Miasta Bydgoszczy, Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą, ul. Jezuicka1, 85-102 Bydgoszcz, przynieś osobiście do Biura Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą, pokój 106A (I piętro) lub wyślij mailem - bp@um.bydgoszcz.pl.
Wniosek należy  dostarczyć minimum na 6 tygodni przed planowanym terminem imprezy.
W ciągu 2 tygodni od terminu złożenia wniosku organizator zostanie poinformowany
o decyzji, dotyczącej użyczenia terenu. Pozytywna odpowiedź będzie skutkowała podpisaniem umowy na użyczenie Wyspy Młyńskiej  pomiędzy organizatorem imprezy a Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska (wzór umowy TUTAJ, mapa terenu TUTAJ).
Pierwszy nabór wniosków rozpoczynamy 18 stycznia a kończymy 7 lutego 2016 roku.
Zapraszamy do współpracy!