rozmiar tekstu:  A A A

Konferencja prasowa

Konferencja naukowa

Eventy towarzyszące

W związku z oficjalnym zakończeniem projektu „Bydgoski Węzeł Wodny – rewitalizacja bulwarów i nabrzeży, polegająca na przebudowie i budowie umocnień nabrzeży, przebudowie oświetlenia, przebudowie ścieżek rowerowych i pieszych, budowie obiektów małej architektury, przebudowie układu komunikacyjnego i budowie przystanków tramwaju wodnego – I etap.”  odbyła się konferencja prasowa połączona z festynem dla dzieci. Było można zapoznać się ze szczegółami projektu, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Dzięki realizacji projektu mieszkańcy Bydgoszczy, jak i goście odwiedzający miasto mogliskorzystać, między innymi, z  powstałych ścieżek rowerowych wybudowanych wzdłuż Brdy, a także z nowo oddanych przystanków tramwaju wodnego (Astoria, Rybi Rynek, PKS, Łuczniczka). Jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na pewno stanie się plac przy wyremontowanej śluzie workowej (ul. Marcinkowskiego), gdzie czeka nowy plac zabaw, siłownia na świeżym powietrzu, miniamfiteatr oraz fontanny.

Więcej szczegółów TUTAJ

stopka unijna

konferencja prasowa_1              konferencja prasowa_2                konferencja prasowa_3

Strony: [ « poprzednia ][ 1 ] [ 2 ] [ 3 ][ następna » ]