Aktualności 2016: wrzesień

Dziś ogłoszony zostanie przetarg na 18 nowoczesnych niskopodłogowych tramwajów. Będą one obsługiwać między innymi nowe torowisko na Kujawskiej. Pierwsze trzy nowe pojazdy zaczną kursować już w przyszłym roku, a pozostałe w roku 2018.

Bydgoski Park Technologiczno-Przemysłowy to przestrzeń, w której w ciągu ostatniej dekady zaszło najwięcej zmian. Zniszczone budynki dawnych zakładów chemicznych ukryte wśród drzew zamieniły się w dynamicznie rozwijający się park wypełniony nowoczesną infrastrukturą oraz licznymi firmami. Tętni on życiem również w weekendy.

Po raz czwarty miasto Bydgoszcz i Radio Plus Bydgoszcz zapraszają do udziału w akcji „Bydgoszcz za pół ceny”. W najbliższy weekend, 30 września-2 października specjalne oferty z 50-procentową obniżką będą oferować partnerzy akcji.

Zapraszamy do zapoznania się z listą wydarzeń, którą zebrało Bydgoskie Centrum Informacji.

Rozpoczyna się remont kamienicy przy ul. Wierzbickiego 3. W stosunku do tego budynku nadzór budowlany wydał decyzję nakazującą przeprowadzenie prac.

W czwartkowe (29 września) popołudnie siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz zaprezentowali się kibicom i rozegrali ostatni mecz przed rozpoczynającym się sezonem Plus Ligi.

70 lat istnienia świętują Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 w Bydgoszczy. Jubileuszowe uroczystości połączone zostały z uroczystym otwarciem nowego hangaru, w którym zmieściły się hala obsługi i malarnia.

W piątek na afiszu…

Dziś (30.09) na małej scenie Teatru Polskiego spektakl „Granice” w reżyserii Bartka Frąckowiaka. Później, w Operze Nova, grecki „Case Farmakonisi or the Right of Water”.

Reprezentacja do lat 21 na stadionie Zawiszy zmierzy się towarzysko z Ukrainą. To element przygotowań do młodzieżowych mistrzostw Europy 2017, do których przygotowuje się też Bydgoszcz, jako miasto-gospodarz turnieju.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ]