Archiwum aktualności 2016: styczeń

1 lutego rusza przyjmowanie wniosków w ramach programu „Praca dla Młodych”. Bydgoski „pośredniak” dostał na ten cel 4,6 mln zł, za co stworzy 240 miejsc pracy dla bezrobotnych przed 30. rokiem życia.

W Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego otwarto nową wystawę poświęconą patronowi placówki. Ekspozycję „Od pomysłu do dzieła. Leon Wyczółkowski” będzie można zwiedzać do 3 kwietnia br.

Podpowiadamy, co na najbliższe dni przygotowały instytucje kultury w mieście.

Przy ul. Gołębiej 33 rozpoczęła się budowa trzypiętrowego budynku, w którym znajdzie się 26 apartamentów. Wyróżniać ma go estetyczna elewacja oraz przestronne balkony i tarasy.

Tradycyjne zapowiedzi sportowe na nadchodzące dni.

Od 1 lutego wraz z zakończeniem zimowych ferii zmienią się rozkłady jazdy linii autobusowych i tramwajowych. Wprowadzonych zostanie też szereg korekt i dodatkowych kursów.

Rośnie liczba przeterminowanych lekarstw, które trafiają do specjalnych pojemników. To dowód na to, że coraz lepiej radzimy sobie z segregowaniem odpadów, a nasza wiedza na ten temat wzrasta.

W piątek nasze instytucje kultury proponują, a dostawcy usług informują…

Bydgoszcz, komunalne spółki oraz inne podmioty tworzące Bydgoską Grupę Zakupową coraz taniej kupują energię. W porównaniu z ubiegłym rokiem zaoszczędzimy 1,25 mln zł.

Prezydent Rafał Bruski podpisał zarządzenie, na mocy którego w naszym mieście wprowadzony został zakaz organizowania objazdowych przedstawień cyrkowych z udziałem zwierząt. W miejskich jednostkach nie można także dystrybuować biletów na tego typu przedstawienia.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ]