Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Archiwum aktualności 2016: marzec
   
Porządek obrad XXXVII Sesji Rady Miasta kadencji 2014-2018.
   
Ogłoszony został przetarg na zakup kolejnych 11 nowych autobusów. Pojazdy zgodnie z przyjętym przez miasto planem transportowym będą wyposażone w klimatyzację, rozkładane rampy ułatwiające podróże osobom niepełnosprawnym oraz bezprzewodowy Internet.
   
Podczas 15. posiedzenia Sejmu odbyło się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o utworzeniu Uniwersytetu Medycznego im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.
   
Od piątku (1 kwietnia) można składać wnioski o przyznanie świadczenia w ramach programu „Rodzina 500 plus”. Pierwszy wniosek złożony w Urzędzie Miasta należy do Państwa Czerwińskich – rodziców bydgoskich czworaczków.
   
Rozpoczęły się remonty nakazowe na ul. Dworcowej. W ostatnich dniach rusztowania stanęły przy budynkach z numerami 12 i 33.
   
O tym, czy koncert jednego z najbardziej charyzmatycznych artystów w Polsce - Dawida Podsiadło - odbędzie się w Bydgoszczy, zadecydują mieszkańcy w specjalnym głosowaniu.
   
Zapraszamy do zapoznania się z listą wydarzeń, którą zebrało Bydgoskie Centrum Informacji.
   
Taka gra miejska zdarza się tylko raz na 670 lat! Zbierz drużynę, zapisz się przez internet i zagraj o atrakcyjne nagrody w bydgoskiej grze miejskiej „Zagubieni w Czasie”.
   
W dniu 19 kwietnia – podczas uroczystej Sesji Rady Miasta w Filharmonii Pomorskiej w związku z 670. urodzinami Bydgoszczy - prezydent Rafał Bruski oficjalnie wręczy Radnym oraz zaproszonym gościom książkę „53 twarze Bruskiego”. Książka w późniejszym terminie trafi do regularnej sprzedaży.
   
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dyżurów ekspertów, konsultacji i szkoleń, które odbędą się w najbliższym czasie. Wszystkie spotkania są bezpłatne i skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych, wolontariuszy oraz osób, które chcą rozpocząć swoją działalność w sektorze NGO.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ]

    For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

    For business -> The Office of Investor Service and Enterprise