Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Archiwum aktualności 2016: luty
   
W poniedziałek, 29 lutego, na wniosek prezydenta Rafała Bruskiego odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miasta dotycząca utworzenia w Bydgoszczy samodzielnego Uniwersytetu Medycznego.
   
We wtorek, 1 marca, drugi sezon funkcjonowania rozpocznie cieszący się dużą popularnością Bydgoski Rower Aglomeracyjny. To z pewnością ucieszy ponad 28 tys. zarejestrowanych użytkowników.
   
Miasto po raz drugi otrzymało Certyfikat Dwunastu Gwiazd, który przyznano za organizację Europejskiego Tygodnia Demokracji Lokalnej.
   
W piątek (26 lutego) wyróżniono przedsiębiorców, biznesmenów, renomowane firmy i marki z naszego regionu. Organizatorem konkursu był Express Media sp. z o.o.
   
Od najbliższego wtorku, tj. 1 marca, zaczną obowiązywać zmienione rozkłady kursowania komunikacji publicznej. To efekt uwag pasażerów i analiz przeprowadzonych po uruchomieniu linii tramwajowej do Fordonu.
   
17 kwietnia, 670. rocznicę nadania Bydgoszczy praw miejskich uczcimy tradycyjnie, na sportowo. Dziś (29 lutego) rozpoczęła się rejestracja uczestników.
   
Taki dzień jak dziś zdarza się tylko raz na cztery lata.
   
W piątek (26.02) ostatnia z 20 zaproszonych przez Bydgoszcz do współtworzenia związku metropolitalnego o nazwie Metropolia Bydgoszcz gmin, podjęła decyzję w tej sprawie.
   
Urząd Żeglugi Śródlądowej wykluczył możliwość organizacji stałego kąpieliska na Wyspie Młyńskiej. Miasto było gotowe do jego organizacji jeszcze w ubiegłym roku.
   
Listę wydarzeń zebrało Bydgoskie Centrum Informacji.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ]

    For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

    For business -> The Office of Investor Service and Enterprise