Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2016-12-01, ostatnia aktualizacja: 2016-12-01 10:10:12

Struktury Kultury w Teatrze Polskim


8 grudnia w Teatrze Polskim w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie w ramach programu Struktury Kultury. Debata dotyczyć będzie edukacji kulturowej w naszym regionie.


Spotkanie jest jednocześnie podsumowaniem zakończenia pierwszego etapu programu . W ramach tej inicjatywy opracowano diagnozę edukacji kulturowej w województwie kujawsko-pomorskim. Koordynatorzy projektu przedstawią wyniki badań, zaprezentują także plan działań na kolejny rok. W spotkaniu udział wezmą m. in. eksperci z Zakładu Badań Kultury Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, wśród nich m. in.  prof. Tomasz Szlendak i prof. Krzysztof Olechnicki, a także koordynatorzy projektu i dyrekcja Teatru Polskiego w Bydgoszczy.  Swoją obecność zapowiedzieli również przedstawiciele Narodowego Centrum Kultury w Warszawie, który realizuje ogólnopolski program Bardzo Młoda Kultura, w ramach którego funkcjonują w naszym regionie Struktury Kultury.

teatr_struktury2

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy szczególnie zapraszają nauczycieli, pedagogów, animatorów kultury, przedstawicieli samorządów różnego szczebla, osoby zainteresowane realizacją ciekawych przedsięwzięć w kulturze i oświacie.

Program Struktury Kultury jest realizowany w Teatrze Polskim im. Hieronima Konieczki przy wsparciu finansowym Narodowego Centrum Kultury w Warszawie, Miasta Bydgoszczy oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Spotkanie odbędzie się 8 grudnia o godzinie 17.00 w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Wstęp darmowy.
Szczegóły na stronie www.struktury-kultury.pl


Struktury Kultury w Teatrze Polskim

(ANN)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Bydgoskie Exploseum bierze udział w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Roku. Konkuruje z 15 innymi atrakcjami z całej Polski. Głosujemy!
   
Zakończyły się prace nad projektem rewaloryzacji kolejnego bydgoskiego parku. Tereny na skarpie Wzgórza Wolności od Kujawskiej do stadionu ponownie mają stać się zielonym tarasem widokowym zachęcającym do spacerów.
   
W niedzielę 4 grudnia odbędzie się aukcja „Znani - Bezimiennym Zwierzętom”. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na pomoc zwierzakom z bydgoskiego schroniska.
   
Warsztaty dla najmłodszych, zabawy z animatorami, bajki i wizyta świętego Mikołaja – to atrakcje dla dzieci przygotowane przez organizatorów II Forum Dużej Rodziny. Z kolei rodzice będą mogli dowiedzieć się sporo o rozwoju i zdrowym żywieniu najmłodszych.
   
Środa na afiszach…
pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise