rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2016-11-30, ostatnia aktualizacja: 2016-11-30 15:55:19

Głosujemy na nasze medalistki olimpijskie!

Po raz 82. ruszył plebiscyt na najlepszego sportowca Polski 2016 roku. Wśród 20 nominowanych są nasze panie: wioślarki, Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj i Monika Ciaciuch oraz kajakarka Beata Mikołajczyk.

Wszystkie cztery zawodniczki to uczestniczki i medalistki tegorocznych igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Kibicom zapewne nie trzeba przybliżać ich sylwetek, ale dla porządku przypominamy: wioślarska dwójka podwójna, Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj to złote medalistki z Rio, natomiast brązowe krążki z igrzysk przywiozły Monika Ciaciuch (wioślarska czwórka podwójna) i Beata Mikołajczyk (kajakarska dwójka).

Rio_2016_powitanie_2

Monika Ciaciuch

Jak głosujemy?
1. Tradycyjnie, na kuponach wyciętych z „Przeglądu Sportowego”, które po wypełnieniu wysyłamy koniecznie w kopertach (nie naklejamy na karty pocztowe) na adres redakcji do 4 stycznia 2017 r.
2. Za pośrednictwem Internetu aż do 6 stycznia 2017 r. można codziennie (raz na 24 godziny) stronie internetowej TUTAJ oddać głos na wybranego kandydata.
3. Głosować można także poprzez social media (Facebook, Twitter, Instagram) – wpisujemy wtedy #sportowiecroku z imieniem i nazwiskiem wybranego sportowca. UWAGA! W przypadku naszych olimpijek nie używamy nazwisk tylko typ osady, czyli: dwójka wioślarska #sportowiecroku, czwórka wioślarska #sportowiecroku, dwójka kajakowa #sportowiecroku. Ważne! Głos oddawany na Facebook i Instagramie musi być publiczny.
4. Poprzez wysłanie SMS-a (w dniu gali, czyli 7 stycznia).

Beata_Mikołajczyk_powitanie_2016_2

Beata Mikołajczyk

O tym, kto zdobędzie Złotego Czempiona oraz którzy sportowcy – według kibiców – znajdą się w dziesiątce najlepszych, dowiemy się 7 stycznia 2017 r. podczas gali w Teatrze Polskim w Warszawie. Wśród kibiców, którzy wezmą udział w głosowaniu, rozlosowana zostanie nagroda Głowna, BMW serii 1.

Warto wiedzieć:
W tegorocznej „dwudziestce” nominowanych przeważają… sportsmenki. W sumie jest 16 pań (w ramach 11 nominacji) – licząc osobowy skład osad wioślarskich i kajakarskich.

Głosujemy na nasze medalistki olimpijskie!

(AS)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu