Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2016-11-30, ostatnia aktualizacja: 2016-11-30 15:55:19

Głosujemy na nasze medalistki olimpijskie!


Po raz 82. ruszył plebiscyt na najlepszego sportowca Polski 2016 roku. Wśród 20 nominowanych są nasze panie: wioślarki, Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj i Monika Ciaciuch oraz kajakarka Beata Mikołajczyk.


Wszystkie cztery zawodniczki to uczestniczki i medalistki tegorocznych igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Kibicom zapewne nie trzeba przybliżać ich sylwetek, ale dla porządku przypominamy: wioślarska dwójka podwójna, Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj to złote medalistki z Rio, natomiast brązowe krążki z igrzysk przywiozły Monika Ciaciuch (wioślarska czwórka podwójna) i Beata Mikołajczyk (kajakarska dwójka).

Rio_2016_powitanie_2

Monika Ciaciuch

Jak głosujemy?
1. Tradycyjnie, na kuponach wyciętych z „Przeglądu Sportowego”, które po wypełnieniu wysyłamy koniecznie w kopertach (nie naklejamy na karty pocztowe) na adres redakcji do 4 stycznia 2017 r.
2. Za pośrednictwem Internetu aż do 6 stycznia 2017 r. można codziennie (raz na 24 godziny) stronie internetowej TUTAJ oddać głos na wybranego kandydata.
3. Głosować można także poprzez social media (Facebook, Twitter, Instagram) – wpisujemy wtedy #sportowiecroku z imieniem i nazwiskiem wybranego sportowca. UWAGA! W przypadku naszych olimpijek nie używamy nazwisk tylko typ osady, czyli: dwójka wioślarska #sportowiecroku, czwórka wioślarska #sportowiecroku, dwójka kajakowa #sportowiecroku. Ważne! Głos oddawany na Facebook i Instagramie musi być publiczny.
4. Poprzez wysłanie SMS-a (w dniu gali, czyli 7 stycznia).

Beata_Mikołajczyk_powitanie_2016_2

Beata Mikołajczyk

O tym, kto zdobędzie Złotego Czempiona oraz którzy sportowcy – według kibiców – znajdą się w dziesiątce najlepszych, dowiemy się 7 stycznia 2017 r. podczas gali w Teatrze Polskim w Warszawie. Wśród kibiców, którzy wezmą udział w głosowaniu, rozlosowana zostanie nagroda Głowna, BMW serii 1.

Warto wiedzieć:
W tegorocznej „dwudziestce” nominowanych przeważają… sportsmenki. W sumie jest 16 pań (w ramach 11 nominacji) – licząc osobowy skład osad wioślarskich i kajakarskich.


Głosujemy na nasze medalistki olimpijskie!

(AS)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Bydgoskie Exploseum bierze udział w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Roku. Konkuruje z 15 innymi atrakcjami z całej Polski. Głosujemy!
   
Zakończyły się prace nad projektem rewaloryzacji kolejnego bydgoskiego parku. Tereny na skarpie Wzgórza Wolności od Kujawskiej do stadionu ponownie mają stać się zielonym tarasem widokowym zachęcającym do spacerów.
   
W niedzielę 4 grudnia odbędzie się aukcja „Znani - Bezimiennym Zwierzętom”. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na pomoc zwierzakom z bydgoskiego schroniska.
   
Warsztaty dla najmłodszych, zabawy z animatorami, bajki i wizyta świętego Mikołaja – to atrakcje dla dzieci przygotowane przez organizatorów II Forum Dużej Rodziny. Z kolei rodzice będą mogli dowiedzieć się sporo o rozwoju i zdrowym żywieniu najmłodszych.
   
Środa na afiszach…
pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise