Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Archiwum aktualności 2016: lipiec
   
Trwa wybór wykonawcy zadania, który przebuduje między innymi ulicę Matki Teresy z Kalkuty. Obsłuży ona wkrótce osiedle Eskulapa, a w przyszłości umożliwi wjazd na tak zwany górny taras Fordonu.
   
Na Bielawach kończy się budowa kolejnego kynoparku. Plac dla czworonogów wyposażony będzie m.in. w pochylnie, przeskoki i równoważnie.
   
Od poniedziałku (1 sierpnia) wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu kilku linii autobusowych. Łatwiej będzie między innymi dojechać z Tatrzańskiego i Terenów Nadwiślańskich do linii tramwajowej w Fordonie.
   
To ostatni dzwonek, żeby wpisać się na listę uczestników tegorocznej edycji zawodów pływackich Woda Bydgoska. Pozostały jeszcze pakiety na dystansie 650 metrów.
   
Przy ul. Skorupki powstają dwa kolejne budynki spółdzielni „Komunalni. Ten fragment Górzyskowa w ostatnich latach zmienił się nie najbardziej . Powstały nie tylko nowe budynki, ale także ulice, tereny rekreacyjne i parkingi.
   
Trwa projektowanie nowej przeprawy mostowej przez Brdę. W grę wchodzą dwa warianty. Można się z nimi już zapoznać i złożyć swoje uwagi. Nowa konstrukcja ma połączyć ulice Toruńską i Fordońską.
   
W czwartek (28.07) odbyła się uroczysta gala piątej edycji akcji „Wakacje z Chemikiem”. Dzięki bezpłatnym treningom piłkarskim ponad 200 dzieci aktywnie spędziło lipcowy czas.
   
W tę niedzielę, 31 lipca, w ramach piątego koncertu z cyklu rzeka Muzyki 2016 dla melomanów zagra Piotr Nowak, stypendysta prezydenta Bydgoszczy.
   
W piątek polecamy…
   
O bezpieczeństwo medyczne młodych katolików z całego świata, którzy przyjechali do Krakowa, aby modlić się wraz z papieżem Franciszkiem, dbać będzie Zespół 1. Wojskowego Szpitala Polowego z Bydgoszczy.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ]

    For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

    For business -> The Office of Investor Service and Enterprise