Archiwum aktualności 2016: kwiecień

W najbliższych dniach pasażerowie komunikacji miejskiej powinni szczególnie zwrócić uwagę na rozkłady jazdy. W związku z organizacją półmaratonu w Myślęcinku, rozpoczynającymi się remontami oraz uruchomieniem systemu ITS na trasie do Fordonu wprowadzanych jest szereg czasowych i stałych zmian.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż Bydgoszczy zająć jak najlepsze miejsce w European Cycling Challenge 2016. ECC to cykliczna zabawa promująca podróże rowerem.

Nadeszła długo wyczekiwana majówka. Zachęcamy do spędzenia jej w Bydgoszczy. Atrakcji na te dni czeka na was bez liku.

Już trzeci rok z rzędu przyjadą do Bydgoszczy najlepsi linoskoczkowie (slacklinerzy) świata by wziąć udział w Slackline Games Bydgoszcz 2016.

W Bydgoszczy zrealizowano już tysiąc wypłat świadczenia wychowawczego w ramach programu „Rodzina 500 plus”. Sukcesywnie będą wydawane kolejne decyzje oraz realizowane przelewy.

Rozpoczęły się przygotowania do realizacji kolejnego projektu realizowanego w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski. Na Błoniu zrewitalizowane zostanie tereny wokół kortów tenisowych przy ul. Romana Abrahama.

W czasie ostatniej sesji Rady Miasta uchwalona została nowa nazwa ronda u zbiegu ulic Wyzwolenia , Orląt Lwowskich i Ostromeckiej. Patronują mu Czterej Ewangeliści.

Listę wydarzeń zebrało Bydgoskie Centrum Informacji.

W piątek (29 kwietnia), z udziałem zastępcy prezydenta Marii Wasiak, oficjalnie otwarto Centrum Innowacyjnych Wdrożeń, które mieści się na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego.

Zastępca prezydenta Iwona Waszkiewicz spotkała z uczestnikami 7. Mistrzostw Świata Karate Shotokan WSF.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]