Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Aktualności 2016: grudzień
   
Prezydent Rafał Bruski ogłasza kolejną edycję konkursu na najlepszą pracę naukową związaną z Bydgoszczą. Prace można zgłaszać do 20 stycznia 2017 roku.
   
Zapraszamy do zapoznania się z listą wydarzeń na nadchodzący tydzień.
   
Rozpoczęła się rozbudowa kompleksu Centrum Szkolenia Sił Połączonych (JFTC) na bydgoskim Błoniu. Przebudowane zostaną istniejące budynki, powstanie też zaplecze techniczne i zadaszony parking. Wartość inwestycji to 44 mln zł.
   
11 nauczycieli wychowania fizycznego z bydgoskich szkół zostało wyróżnionych za propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.
   
Jak zawsze przed weekendem: garść informacji, co dzieje się w sporcie.
   
W niedzielę (4 grudnia) uruchomione zostaną specjalne mikołajkowe linie. W komunikacyjne mikołajki, będzie można podróżować zabytkowym taborem. Na tory wyjedzie czerwona „enka” a po ulicach kursować mają historyczne autobusy.
   
Delegacja z Holandii odwiedziła dzieci z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Goście z Eindhoven przywieźli świąteczne prezenty, słodycze i czek na tysiąc euro.
   
To wyjątkowy kalendarz. Nie znajdziemy w nim imion solenizantów czy nazw świąt, ale mnóstwo ciekawych informacji o naszym mieście i działaniach Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy. Z okazji półwiecza autorzy Kalendarza Bydgoskiego zostali uhonorowani przez władze Bydgoszczy.
   
Młodzieżowe reprezentacje Serbii, Portugalii, Macedonii i Hiszpanii powalczą na stadionie bydgoskiego Zawiszy w grupowej fazie przyszłorocznych mistrzostw Europy UEFA U21. Serbowie nad Brdą będą mieć swoją bazę.
   
Piątek w mieście.
Strony: [ 1 ] [ 2 ]

    For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

    For business -> The Office of Investor Service and Enterprise