rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2016-12-02, ostatnia aktualizacja: 2016-12-02 12:59:24

Tydzień na sportowo

Jak zawsze przed weekendem: garść informacji, co dzieje się w sporcie.

Piątek, 2 grudnia

Godz. 18.00 Lotto Superliga Tenisa Stołowego ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz – AZS Politechnika Rzeszów (7. kolejka, hala Gwiazdy przy ul. Bronikowskiego)

Sobota, 3 grudnia

Godz. 16.00 Młoda Liga Kobiet KS Pałac Bydgoszcz – Atom Trefl Malbork (5. kolejka, hala Pałacu Młodzieży, ul. Jagiellońska 27)