rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2016-12-02, ostatnia aktualizacja: 2016-12-02 10:48:12

Rusza konkurs na najlepszą pracę naukową o Bydgoszczy

Prezydent Rafał Bruski ogłasza kolejną edycję konkursu na najlepszą pracę naukową związaną z Bydgoszczą. Prace można zgłaszać do 20 stycznia 2017 roku.

Przedmiotem konkursu jest wyłonienie prac inżynierskich, licencjackich, magisterskich lub doktorskich, które poruszają problematykę związaną z Bydgoszczą i najlepiej korespondują z aktualnymi problemami miasta. W szczególności chodzi o prace, które dotykają problematyki z zakresu promocji, gospodarki lokalnej, kultury i sztuki, a także tradycji i tożsamości miasta, turystyki i sportu oraz oświaty, architektury, zdrowia czy transportu.
Główną nagrodą dla autorów najlepszych prac będą dyplomy i nagrody pieniężne: za I miejsce – 10 tys. zł, za II – 5 tys. zł, a z zajęcie III miejsca – 3 tys. zł.
Termin zgłaszania prac upływ 20 stycznia 2017 r.

Szczegółowe zasady zgłaszania prac i regulamin konkursu można znaleźć TUTAJ.

Rusza konkurs na najlepszą pracę naukową o Bydgoszczy

(ANN)