Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2016-12-01, ostatnia aktualizacja: 2016-12-01 12:08:17

Razem z profilaktyką po zdrowie


W Bydgoszczy rusza cykl imprez biegowych pod hasłem „Razem z profilaktyką po zdrowie”. Co miesiąc na jednym z bydgoskich osiedli odbywać się będzie międzypokoleniowy bieg. Pierwszy zaplanowano na niedzielę 4 grudnia na Szwederowie.


Celem imprezy jest popularyzacja zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, ale też budowanie więzi międzypokoleniowych i lokalnych.
I edycja „Razem z profilaktyką po zdrowie” odbędzie się 4 grudnia jako „Mikołajkowy Bieg Rodzinny” w Dolinie Pięciu Stawów na Osiedlu Szwederowo. Zbiórkę uczestników zaplanowano na godz. 10.30. O godz. 11 rozpocznie się bieg, który poprowadzi bydgoski ultramaratończyk Andrzej Urbaniak. Trasy biegu będą dostosowane zarówno dla początkujących biegaczy, jak i dla tych bardziej wprawionych. Podczas imprezy zaplanowano także niespodzianki i atrakcje dla dzieci. Na zakończenie biegu każdy uczestnik otrzyma dyplom.

Organizatorem cyklu jest Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”.

Cykliczna impreza profilaktyczna „Razem z profilaktyką po zdrowie” realizowana jest we współpracy z Radami Osiedli, Policją, Strażą Miejską, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Zespołem Domów Pomocy Społecznej, Bydgoskim Zespołem Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych oraz Stowarzyszeniem „Razem dla Fordonu”.


Razem z profilaktyką po zdrowie

(ANN)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Prezydent Rafał Bruski ogłasza kolejną edycję konkursu na najlepszą pracę naukową związaną z Bydgoszczą. Prace można zgłaszać do 20 stycznia 2017 roku.
   
Zapraszamy do zapoznania się z listą wydarzeń na nadchodzący tydzień.
   
Rozpoczęła się rozbudowa kompleksu Centrum Szkolenia Sił Połączonych (JFTC) na bydgoskim Błoniu. Przebudowane zostaną istniejące budynki, powstanie też zaplecze techniczne i zadaszony parking. Wartość inwestycji to 44 mln zł.
   
11 nauczycieli wychowania fizycznego z bydgoskich szkół zostało wyróżnionych za propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.
   
Jak zawsze przed weekendem: garść informacji, co dzieje się w sporcie.
pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise