rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2016-12-02, ostatnia aktualizacja: 2016-12-02 08:03:49

Nowa zabudowa na Nowej

Na rogu ul. Nowej i Grodziskiej powstanie kameralny budynek z 14 mieszkaniami. Zastąpi on obiekt biurowy znajdujący się na działce.

Nova 9b

Inwestor zamierza przebudować i rozbudować istniejący budynek na Szwederowie. Zyska on między innymi dodatkową, trzecią  kondygnację. Projekt zakłada urządzenie 14 nowoczesnych mieszkań. Elewacja budynku przy ul. Nowej 9 utrzymana ma być w kolorach bieli i brązu. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano wykonanie elewacji z nowoczesnych blach cynkowo-tytanowych. Do mieszkań przynależeć mają przestronne balkony. Budynek zostanie wyposażony w windę, a na jego zapleczu powstaną  miejsca postojowe i garaże. Inwestorem jest firma Ergocity.

Fot. Materiały inwestora

Nowa zabudowa na Nowej