rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2016-12-02, ostatnia aktualizacja: 2016-12-02 12:46:46

Mikołajkowe niespodzianki od holenderskich gości

Delegacja z Holandii odwiedziła dzieci z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Goście z Eindhoven przywieźli świąteczne prezenty, słodycze i czek na tysiąc euro.

Prezenty świąteczne od holenderskich przyjaciół trafiły w ręce dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych i mieszkań usamodzielniających na terenie Bydgoszczy. Goście podarowali najmłodszym słodycze, zabawki, artykuły szkolne, a także odzież. Na ręce Jana Szopińskiego, wiceprzewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy złożyli czek o wartości 1 tys. euro. Pieniądze zostaną przeznaczone na organizację przyszłorocznego Dnia Dziecka.

holendrzy2

Mikołajkowe niespodzianki od holenderskich gości