Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Archiwum aktualności 2016: czerwiec
   
Przypominamy, że od 1 lipca zniesiony został obowiązek uiszczania opłat za postój pojazdów samochodowych w Strefie Płatnego Parkowania w soboty. Wprowadzono też zmiany w cenniku opłat.
   
W lipcu rozpocznie się kolejny pakiet remontów fordońskich ulic. W największej dzielnicy miasta nową nawierzchnię zyskają ulice Kaliskiego, Brzechwy i Skarżyńskiego. Na prace miasto wyda 3,3 mln zł.
   
Już po raz 39. gościmy w Bydgoszczy młodzież z całego świata. Czas zacząć Bydgoskie Impresje Muzyczne, czyli Międzynarodowe Spotkania Muzykującej Młodzieży.
   
Na Okolu rozpoczęła się budowa profesjonalnego placu do kalisteniki. Zadanie jest finansowane w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Projekt wygrał też w akcji CH RONDO „I Ty odmień okolicę”. Autorem projektu była drużyna Street Workout Bydgoszcz.
   
Organizatorem wydarzenia było „Stowarzyszenie z Potrzeby Serca”. Stowarzyszenie skupia w swoich szeregach osoby związane z pomocą społeczną i nauką.
   
W czwartek (30 czerwca) ogłoszony został przetarg na budowę ulicy Matki Teresy z Kalkuty oraz kilku przyległych ulic. Dzięki tej inwestycji osiedle Eskulapa zyska dobre połączenie z pozostałą siecią miejskich dróg. Prace zakończa się latem przyszłego roku.
   
Przedstawiciele Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego promowali w Katowicach potencjał gospodarczy Bydgoszczy podczas Konferencji „Transforming ourselves. Changing the World”.
   
To już dziś! O godz. 21.00 w Marsylii polska reprezentacja piłkarska rozpocznie ćwierćfinałowe starcie z Portugalczykami. Wszyscy kibicujemy naszym, barwy narodowe w górę! Dla najlepszych mamy konkurs.
   
Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski skierował apele do udziałowca bydgoskiego lotniska, ministra skarbu oraz parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości. Powód – próba zmiany nazwy Portu Lotniczego.
   
W przyszłym tygodniu rozpocznie się przebudowa ul. Złotowskiej na Wyżynach. Inwestycja finansowana jest ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Zadanie do realizacji wytypowali mieszkańcy.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]

    For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

    For business -> The Office of Investor Service and Enterprise