Archiwum aktualności 2016: czerwiec

Przypominamy, że od 1 lipca zniesiony został obowiązek uiszczania opłat za postój pojazdów samochodowych w Strefie Płatnego Parkowania w soboty. Wprowadzono też zmiany w cenniku opłat.

W lipcu rozpocznie się kolejny pakiet remontów fordońskich ulic. W największej dzielnicy miasta nową nawierzchnię zyskają ulice Kaliskiego, Brzechwy i Skarżyńskiego. Na prace miasto wyda 3,3 mln zł.

Już po raz 39. gościmy w Bydgoszczy młodzież z całego świata. Czas zacząć Bydgoskie Impresje Muzyczne, czyli Międzynarodowe Spotkania Muzykującej Młodzieży.

Na Okolu rozpoczęła się budowa profesjonalnego placu do kalisteniki. Zadanie jest finansowane w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Projekt wygrał też w akcji CH RONDO „I Ty odmień okolicę”. Autorem projektu była drużyna Street Workout Bydgoszcz.

Organizatorem wydarzenia było „Stowarzyszenie z Potrzeby Serca”. Stowarzyszenie skupia w swoich szeregach osoby związane z pomocą społeczną i nauką.

W czwartek (30 czerwca) ogłoszony został przetarg na budowę ulicy Matki Teresy z Kalkuty oraz kilku przyległych ulic. Dzięki tej inwestycji osiedle Eskulapa zyska dobre połączenie z pozostałą siecią miejskich dróg. Prace zakończa się latem przyszłego roku.

Przedstawiciele Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego promowali w Katowicach potencjał gospodarczy Bydgoszczy podczas Konferencji „Transforming ourselves. Changing the World”.

To już dziś! O godz. 21.00 w Marsylii polska reprezentacja piłkarska rozpocznie ćwierćfinałowe starcie z Portugalczykami. Wszyscy kibicujemy naszym, barwy narodowe w górę! Dla najlepszych mamy konkurs.

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski skierował apele do udziałowca bydgoskiego lotniska, ministra skarbu oraz parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości. Powód – próba zmiany nazwy Portu Lotniczego.

W przyszłym tygodniu rozpocznie się przebudowa ul. Złotowskiej na Wyżynach. Inwestycja finansowana jest ze środków Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Zadanie do realizacji wytypowali mieszkańcy.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]