rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2015-05-28, ostatnia aktualizacja: 2015-05-28 09:47:12

Wiecha w budynkach na Leśnym

W budynkach przy ul. Leśnej 19-21 zawisła wiecha. Są one częścią dużego projektu deweloperskiego – „Platanowy Park”. W dwóch budynkach zaprojektowano łącznie 144 mieszkań.

5

W każdym z budynków zaprojektowano po 72 mieszkania o powierzchni od 27 do 79 metów kwadratowych. W części podziemnej znajdzie się natomiast 78 miejsc postojowych i komórki lokatorskie. W budynkach mają być windy, a w mieszkaniach indywidualny system produkcji ciepłej wody i centralnego ogrzewania. Budynki liczą 6 kondygnacji. Budowa zakończy się późną jesienią 2015 roku.

6

W ostatnich dniach na konstrukcjach zawisła wiecha symbolizująca zakończenie robót na ostatnim stropie. W budynkach montowana jest obecnie stolarka okienna. Trwają też prace wewnętrzne. Poza tym zagospodarowywany jest przyległy teren (drogi wewnętrzne, parkingi, plac zabaw, zieleń).

w1

Inwestorem jest spółka  CDI 1, działająca w grupie kapitałowej Immobile SA. Nowoczesne budynki powstające przy ul. Leśnej to początek jednej z największych inwestycji deweloperskich na terenie Bydgoszczy. Inwestycja obejmująca kwadrat ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej została podzielona na kilka etapów i zakłada wzniesienie kilkunastu obiektów. Cały teren do zagospodarowania liczy 10 hektarów. Od strony ul. Kamiennej planowane są budynki biurowo -usługowo oraz handlowe.

Fot. Materiały inwestora

Wiecha w budynkach na Leśnym