Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2015-05-28, ostatnia aktualizacja: 2015-05-28 09:47:12

Wiecha w budynkach na Leśnym


W budynkach przy ul. Leśnej 19-21 zawisła wiecha. Są one częścią dużego projektu deweloperskiego – „Platanowy Park”. W dwóch budynkach zaprojektowano łącznie 144 mieszkań.


5

W każdym z budynków zaprojektowano po 72 mieszkania o powierzchni od 27 do 79 metów kwadratowych. W części podziemnej znajdzie się natomiast 78 miejsc postojowych i komórki lokatorskie. W budynkach mają być windy, a w mieszkaniach indywidualny system produkcji ciepłej wody i centralnego ogrzewania. Budynki liczą 6 kondygnacji. Budowa zakończy się późną jesienią 2015 roku.

6

W ostatnich dniach na konstrukcjach zawisła wiecha symbolizująca zakończenie robót na ostatnim stropie. W budynkach montowana jest obecnie stolarka okienna. Trwają też prace wewnętrzne. Poza tym zagospodarowywany jest przyległy teren (drogi wewnętrzne, parkingi, plac zabaw, zieleń).

w1

Inwestorem jest spółka  CDI 1, działająca w grupie kapitałowej Immobile SA. Nowoczesne budynki powstające przy ul. Leśnej to początek jednej z największych inwestycji deweloperskich na terenie Bydgoszczy. Inwestycja obejmująca kwadrat ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej została podzielona na kilka etapów i zakłada wzniesienie kilkunastu obiektów. Cały teren do zagospodarowania liczy 10 hektarów. Od strony ul. Kamiennej planowane są budynki biurowo -usługowo oraz handlowe.

Fot. Materiały inwestora

 


Wiecha w budynkach na Leśnym

(KSM)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
W związku z pojawiającymi się informacjami o osobach powołujących się na kontakty lub współpracę z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego i oferujących odpłatne materiały dotyczące możliwości pozyskania dotacji na działalność gospodarczą, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego sp. z o. o. informuje, że nie współpracuje w tym zakresie z żadnym podmiotem, a wszelkie informacje i materiały oferowane są przez Agencję nieodpłatnie.
   
Po uruchomienie Centrum Zarządzania Ruchem i Transportem na tablicach zmiennej treści pojawiają się ważne informacje o utrudnieniach. Kierowcy mogą korzystać też z nowego serwisu internetowego. Bydgoski projekt ITS został doceniony przez specjalistów.
   
W dniach 29-30 maja na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 w Bydgoszczy odbywa się IX edycja Międzynarodowej Wystawy Air Fair 2015.
   
Na finiszu jest modernizacja Muzeum Wojsk Lądowych na osiedlu Leśnym. Budynek zyskał między innymi nową elewację. Zmienia się także jego otoczenie.
   
Pary taneczne z całej Polski, pokaz mistrzów oraz festiwal tańca dla dzieci i młodzieży. Trzecia edycja największego turnieju tańca towarzyskiego w Bydgoszczy – Open Bydgoszcz Dance Cup zapowiada się wyjątkowo.
pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise