rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2015-05-28, ostatnia aktualizacja: 2015-05-28 13:12:34

O koszykówce w ratuszu - konferencja prasowa

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej związanej z podpisaniem umowy na szkolenie w koszykówce dziewcząt oraz prezentacją informacji o turnieju Bydgoszcz Cup w koszykówce mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski.

W konferencji udział wezmą: Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski, Grzegorz Bachański – Prezes PZKosz, Marcin Widomski – Manager Reprezentacji Polski, Mike Taylor – Selekcjoner Reprezentacji Polski,  Waldemar Kotecki – Wiceprezes Klubu Sportowego „Basket25” , Czesław Woźniak - Prezes Klubu Sportowego „Basket 25”.

O koszykówce w ratuszu - konferencja prasowa

(AP)