rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2015-05-29, ostatnia aktualizacja: 2015-05-29 14:16:55

Materiały BARR - tylko bezpłatnie!

W związku z pojawiającymi się informacjami o osobach powołujących się na kontakty lub współpracę z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego i oferujących odpłatne materiały dotyczące możliwości pozyskania dotacji na działalność gospodarczą, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego sp. z o. o. informuje, że nie współpracuje w tym zakresie z żadnym podmiotem, a wszelkie informacje i materiały oferowane są przez Agencję nieodpłatnie.

Materiały BARR - tylko bezpłatnie!

(PK)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu