rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2015-05-28, ostatnia aktualizacja: 2015-05-28 10:26:48

Gala Złoty Stetoskop 2015

W środę, 27 maja, w hotelu „Słoneczny Młyn”, odbyła się gala corocznego plebiscytu Expressu Bydgoskiego na najlepszych lekarzy, pielęgniarki i położne oraz przychodnie.

Głosowanie w plebiscycie „Złoty Stetoskop” ma na celu nagrodzenie pracowników służby zdrowia, którym wielu pacjentów zawdzięcza powrót do zdrowia, a nieraz nawet uratowanie życia. Czytelnicy oddają swoje głosy wysyłając na swoich faworytów SMS-y.

złoty_stetoskop_2015_1

Kategoria Lekarz:
1. miejsce - Maciej Borowicz
2. miejsce - Mariusz Lisiak
3. miejsce - Maria Ellerik – Czerwińska

Kategoria Pielęgniarka i Położna:
1. miejsce - Alina Bethke
2. miejsce - Ewa Szynkiewicz
3. miejsce - Maria Magdalena Tuczyńska

złoty_stetoskop_2015_2

Kategoria Przychodnia:
1. miejsce - NZOZ Centrum Medyczne Ikar
2. miejsce - Poradnia Stomatologiczna dla Dzieci i Dorosłych Specjalnej Troski Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego SPZOZ im. dr. E. Warmińskiego.
3. miejsce - Poradnia Hematologiczna przy Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. Jana Biziela.

Gala Złoty Stetoskop 2015

(PK)