Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2015-11-27, ostatnia aktualizacja: 2015-11-27 09:55:12

Piątek w Bydgoszczy - 27.11


Jakie propozycje mają dziś instytucje kultury w mieście?


W Miejskim Centrum Kultury „W głębi” – projekt malarski Karoliny Jarosławskiej i Klaudii Ka (10.00) oraz Muzyka z Podziemia II: Old Fashioned + Alameda5 + Pochwalone (20.00).
 
W Teatrze Polskim „Archiwum (polskiej) nowoczesności” – seminarium poświęcone twórczości Andrzeja Stasiuka skupionej wokół książki „Fado” (18.00, wstęp wolny) i spektakl „Samuel Zborowski” (19.00, mała scena). 
 
Opera Nova zaprasza na „Barona cygańskiego” (19.00).
 
W Filharmonii Pomorskiej „Andrzejki w Filharmonii” – wystąpi Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej pod dyrekcją Kaia Bumanna z solistką Katarzyną Dondalską (sopran) (19.00).
 
W Hali Pomp Muzeum Wodociągów (ul. Gdańska 242) wystawa „Historia prawa jazdy na ziemiach polskich”, która była wcześniej prezentowana m.in. w Sejmie RP i Muzeum Techniki w Warszawie. W Bydgoszczy można ją zwiedzać do 6 grudnia.     
 
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że z powodu kontroli księgozbioru nieczynna jest filia na Nowym Rynku.    

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 SA w Bydgoszczy informują, że w dniach do 27.11.2015 r. na terenie miasta planowany jest oblot samolotu, w związku z czym może występować uciążliwość spowodowana podwyższonym poziomem hałasu w środowisku. Planowane loty będą prowadzone w godzinach 9.00-16.00. Ze względu na warunki atmosferyczne loty mogą zostać odwołane. Miejskie 
 
Utrudnienia w ruchu:
- wyłączona sygnalizacja na rondzie Maczka,
- zamknięte skrzyżowanie ul. Szpitalna/Glinki
- zamknięta ul. Modrzewiowa,
- w związku z przebudową ul. Powstańców Warszawy nie jest możliwy wjazd na teren 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką bramą główną, a jedynie bramą nr 2 od ul. Powstania Listopadowego. Wszystkie utrudnienia TUTAJ.     
 
Planowane wyłączenia prądu:
- w godz. 7.00-16.00 w rejonie ulic: Berlinga 14, 18, 22, Gierczak 4, 6, 8 - żłobek, 9 - pawilon, 11 - AS, 13, Thommee 5 - przedszkole, Kleberga 3, 7 i przyległe budynki.
 
Dziś przejściowe zachmurzenie, na termometrach maksymalnie 3 stopnie Celsjusza, bez opadów.


Piątek w Bydgoszczy - 27.11

(AS)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
Trwa przebudowa ul. Bydgoskich Olimpijczyków. Ułożona jest już kanalizacja. Wszystkie prace przy sprzyjającej pogodzie zakończą się w styczniu. Inwestycja kosztuje 2,8 mln zł.
   
Bydgoski Rower Aglomeracyjny cieszył się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Łącznie, 28 tysięcy zarejestrowanych użytkowników wypożyczyło rower miejski ponad pół miliona razy, dokładnie 567 326.
   
Kończy się rozbudowa Węzła Zachodniego. Od 1 grudnia kierowcy w stronę centrum pojadą nowym mostem nad Kanałem Bydgoskim. Cała inwestycja kosztowała 37 mln zł.
   
Dziś uwaga na silne porywy wiatru.
   
Zapraszamy do udziału w Mikołajkowych targach pracy skierowanych do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.
pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise