Archiwum aktualności 2015: grudzień

Podczas spotkania w ratuszu prezydent Rafał Bruski poinformował przedstawicieli załogi MZK, że prezes Łukasz Niedźwiecki złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu na grafikę bydgoskiej koszulki. Nie przyznano nagrody głównej, ani drugiego i trzeciego miejsca. Wyróżniono prace trzech autorów.

Zapraszamy do zapoznania się z listą wydarzeń i atrakcji, które odbędą się w mieście.

Zakończyła się przebudowa przystanków kolejowych na Bielawach. Prace wykończeniowe prowadzone są na stacjach Bydgoszcz Leśna i Bydgoszcz Błonie.

Akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy o utworzeniu w Bydgoszczy Uniwersytetu Medycznego potrwa do 5 stycznia. Dwa dni później projekt trafi do Sejmu. Radni Miasta Bydgoszczy apelują o dalsze zbieranie podpisów.

Przerwa w niektórych rozgrywkach sportowych. Na boiska i parkiety najpóźniej w styczniu powrócą siatkarki i siatkarze.

Przed nami ostatni dzień roku.

Niemal pół miliarda złotych przeznaczymy w nowym roku na miejskie inwestycje. Bydgoscy radni podczas ostatniej w 2015 r. sesji uchwalili budżet miasta.

300 000 zł czeka na organizatorów imprez sportowych. Czekamy na projekty ogólnopolskie i międzynarodowe. To pierwszy taki konkurs organizowany przez Aktywną Bydgoszcz.

UEFA oficjalnie podała, że mistrzostwa Europy do lat 21 w piłce nożnej, które w 2017 r. odbędą się w Polsce, gościć będzie sześć miast: Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin, Tychy oraz Bydgoszcz.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]