Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Archiwum aktualności 2014: marzec
   
Przystań Bydgoszcz na Wyspie Młyńskiej zaprasza do aktywnego spędzania czasu, poznania miasta nad Brdą od strony rzeki, a także do świetnej zabawy. Od 1 maja czynna będzie wypożyczalnia sprzętu turystycznego. Pojawią się w niej rowery wodne z silnikami!
   
Przedstawiamy wyniki konkursu na dofinansowanie projektów mających szczególne znaczenie dla promocji i rozwoju współpracy międzynarodowej miasta Bydgoszczy.
   
W piątek, tj. 28 marca br., prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski spotkał się ambasadorem Republiki Czeskiej - Jakubem Karfikiem.
   
Największe polskie miasta: Szczecin, Rzeszów, Białystok, Lublin, Łódź, Poznań, Kraków, Warszawa, Katowice i Bydgoszcz, współpracujące w ramach Unii Metropolii Polskich, rozpoczynają wspólne działania na Facebooku!
   
Konkursowi towarzyszyć będą pokazy specjalne, spotkania ze znanymi twórcami animacji oraz warsztaty z zakresu filmu i gier komputerowych.
   
W HSW „Łuczniczka” w poniedziałek, 31 marca, odbyły się jubileuszowe, X Bydgoskie Targi Edukacyjne. Ich adresatem byli przede wszystkim uczniowie III klas gimnazjów.
   
Michał Karol Szymanowski- młody, utalentowany pianista zagrał w São Paulo, Brasílii, Campos do Jordão.
   
W poniedziałek, 31 marca br., w bydgoskim ratuszu odbyło się spotkanie prezydenta Rafała Bruskiego z wójtami i burmistrzami powiatu bydgoskiego, starostą bydgoskim oraz burmistrzami Łabiszyna, Nakła nad Notecią i Szubina.
   
Doskonały manager medycyny – taki tytuł podczas sobotniej gali rozstrzygnięcia konkursu Businesswoman Roku 2013 otrzymała Anna Lewandowska, dyrektor bydgoskiego Szpitala Miejskiego.
   
- We wszystkich istotnych dla kształtu i przyszłego funkcjonowania Związku ZIT Bydgoszcz ma dominującą pozycję – ocenia po czwartkowych rozmowach w Warszawie prezydent Rafał Bruski.
   
Wydarzenie jest kontynuacją ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Sportu, która ma zwrócić uwagę na problem coraz większej liczby zwolnień z WF-u.
   
Na Czyżkówku, tuż nad Brdą powstaną kolejne budynki. Kompleks szeregowców ma stanąć przy ul. Łobżenickiej. Z kolei przy ul. Karolewskiej powstaje kolejny budynek wielorodzinny.
   
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 1 kwietnia, o godz. 16.30 w Urzędzie Miasta Bydgoszczy w sali nr 5 (ul. Jezuicka 1, parter).
   
Oto propozycje zebrane przez Bydgoskie Centrum Informacji.
   
Jarmark produktów ekologicznych i regionalnych odbędzie się już po raz 8. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w niedzielę, 30 marca do klubu Mózg.
   
Bydgoszcz będzie liderem i siedzibą ZIT. Na inwestycje będziemy mieć co najmniej 154 mln euro. Zgodnie z założeniami, decyzje podejmowane będą kolegialnie.
   
26 marca Great Place to Work Institute po raz szósty nagrodził najlepszych polskich pracodawców. W kategorii „firma zatrudniająca powyżej 500 pracowników” na 3. Miejscu znalazła się firma Atos – międzynarodowa korporacja z branży IT- mająca swój oddział także w Bydgoszczy.
   
W czwartek (27 marca) zastępca prezydenta Grzegorz Dołkowski spotkał się z delegacją z chińskiego Ningbo.
   
W piątek, 4 kwietnia br., odbędzie się dzień bezpłatnych porad prawnych organizowany przez Okręgową Radę Adwokacką w Bydgoszczy i Wyższą Szkołę Bankową.
   
Zabawowy Klub Filmowy Malucha przy Pałacu Młodzieży zaprasza w niedzielę, 30 marca, dzieci od 2 roku życia na seanse filmowe, zabawę, gry i konkursy.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]

    For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

    For business -> The Office of Investor Service and Enterprise