Archiwum aktualności 2014: marzec

Przystań Bydgoszcz na Wyspie Młyńskiej zaprasza do aktywnego spędzania czasu, poznania miasta nad Brdą od strony rzeki, a także do świetnej zabawy. Od 1 maja czynna będzie wypożyczalnia sprzętu turystycznego. Pojawią się w niej rowery wodne z silnikami!

Przedstawiamy wyniki konkursu na dofinansowanie projektów mających szczególne znaczenie dla promocji i rozwoju współpracy międzynarodowej miasta Bydgoszczy.

W piątek, tj. 28 marca br., prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski spotkał się ambasadorem Republiki Czeskiej - Jakubem Karfikiem.

Największe polskie miasta: Szczecin, Rzeszów, Białystok, Lublin, Łódź, Poznań, Kraków, Warszawa, Katowice i Bydgoszcz, współpracujące w ramach Unii Metropolii Polskich, rozpoczynają wspólne działania na Facebooku!

Konkursowi towarzyszyć będą pokazy specjalne, spotkania ze znanymi twórcami animacji oraz warsztaty z zakresu filmu i gier komputerowych.

W HSW „Łuczniczka” w poniedziałek, 31 marca, odbyły się jubileuszowe, X Bydgoskie Targi Edukacyjne. Ich adresatem byli przede wszystkim uczniowie III klas gimnazjów.

Michał Karol Szymanowski- młody, utalentowany pianista zagrał w São Paulo, Brasílii, Campos do Jordão.

W poniedziałek, 31 marca br., w bydgoskim ratuszu odbyło się spotkanie prezydenta Rafała Bruskiego z wójtami i burmistrzami powiatu bydgoskiego, starostą bydgoskim oraz burmistrzami Łabiszyna, Nakła nad Notecią i Szubina.

Doskonały manager medycyny – taki tytuł podczas sobotniej gali rozstrzygnięcia konkursu Businesswoman Roku 2013 otrzymała Anna Lewandowska, dyrektor bydgoskiego Szpitala Miejskiego.

- We wszystkich istotnych dla kształtu i przyszłego funkcjonowania Związku ZIT Bydgoszcz ma dominującą pozycję – ocenia po czwartkowych rozmowach w Warszawie prezydent Rafał Bruski.

Wydarzenie jest kontynuacją ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Sportu, która ma zwrócić uwagę na problem coraz większej liczby zwolnień z WF-u.

Na Czyżkówku, tuż nad Brdą powstaną kolejne budynki. Kompleks szeregowców ma stanąć przy ul. Łobżenickiej. Z kolei przy ul. Karolewskiej powstaje kolejny budynek wielorodzinny.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 1 kwietnia, o godz. 16.30 w Urzędzie Miasta Bydgoszczy w sali nr 5 (ul. Jezuicka 1, parter).

Oto propozycje zebrane przez Bydgoskie Centrum Informacji.

Jarmark produktów ekologicznych i regionalnych odbędzie się już po raz 8. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w niedzielę, 30 marca do klubu Mózg.

Bydgoszcz będzie liderem i siedzibą ZIT. Na inwestycje będziemy mieć co najmniej 154 mln euro. Zgodnie z założeniami, decyzje podejmowane będą kolegialnie.

26 marca Great Place to Work Institute po raz szósty nagrodził najlepszych polskich pracodawców. W kategorii „firma zatrudniająca powyżej 500 pracowników” na 3. Miejscu znalazła się firma Atos – międzynarodowa korporacja z branży IT- mająca swój oddział także w Bydgoszczy.

W czwartek (27 marca) zastępca prezydenta Grzegorz Dołkowski spotkał się z delegacją z chińskiego Ningbo.

W piątek, 4 kwietnia br., odbędzie się dzień bezpłatnych porad prawnych organizowany przez Okręgową Radę Adwokacką w Bydgoszczy i Wyższą Szkołę Bankową.

Zabawowy Klub Filmowy Malucha przy Pałacu Młodzieży zaprasza w niedzielę, 30 marca, dzieci od 2 roku życia na seanse filmowe, zabawę, gry i konkursy.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]