Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Aktualności 2014: maj
   
Wzrost zatrudnienia związany z rozwoju firm zapowiadają najwięksi pracodawcy w Bydgoszczy: oddział firmy Atos It Services oraz PESA Bydgoszcz SA. Dzięki takim pracodawcom Bydgoszcz odnotowuje stały spadek osób bezrobotnych.
   
Przedstawiamy propozycje zebrane przez Bydgoskie Centrum Informacji.
   
Maksym Mazuryk wystąpi 2 czerwca podczas XIV EFL w Bydgoszczy dzięki pięknemu gestowi naszego mistrza Pawła Wojciechowskiego. Zawiszanin pożyczy Ukraińcowi swoje tyczki. Sprzęt Mazuryka został zniszczony podczas bombardowania Doniecka. W sobotę nad Brdę dotrze największa gwiazda imprezy, Amerykanka Lolo Jones.
   
W piątek, 30 maja, na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 oficjalnie otwarto VIII międzynarodową wystawę „Wszystko dla Lotnictwa” Air Fair 2014.
   
VI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB 2014 to ogólnopolska impreza sportowo rozgrywana na terenach leśnych Puszczy Bydgoskiej położonej pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem.
   
Na 15 czerwca br. drogowcy zapowiadają zmianę organizacji ruchu na ul. Korfantego w związku z prowadzonymi tam pracami przy budowie linii tramwajowej do Fordonu.
   
30 maja Joint Force Trainning Centre (Centrum Szkolenia Sił Połączonych), z okazji swojego 10-lecia istnienia, otwiera się na bydgoszczan. Wspólne świętowanie odbędzie się na Starym Rynku i na Wyspie Młyńskiej.
   
W dniach 27-30 maja 2014 r. Bydgoski Klaster Przemysłowy uczestniczy w XVIII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy, które odbywają się w Kielcach.
   
Podczas czwartkowego (29 maja) spotkania podpisano umowę na dofinansowanie projektu pn. „Budowa ścieżek rowerowych w powiecie bydgoskim, chełmińskim i mieście Bydgoszcz”.
   
W niedzielę (1 czerwca) dla najmłodszych mieszkańców przygotowano mnóstwo atrakcji!
   
W najbliższy weekend czeka nas impreza w stylu włoskim. W niedzielę (1 czerwca) wystąpią: Paweł Wróbel, Anna Maria Adamiak, Magdalena Chmielecka oraz Mirosław Feldgebel.
   
Spółka PKP podpisała umowę z wykonawcą nowego dworca Bydgoszcz Główna. Łączna wartość realizowanego projektu to ok. 197 mln zł. Dziś zostanie przekazany plac budowy. W czerwcu ruszają prace.
   
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektów dokumentów kluczowych dla Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego.
   
W ratuszu z zastępcą prezydenta Bydgoszczy Grażyną Ciemniak w czwartek, 29 maja, spotkali się uczestnicy projektu Comenius (Uczenie się przez całe życie) realizowanego przez SP nr 4.
   
W czwartek, 29 maja, prezydent Rafał Bruski spotkał się z beneficjentami programu 25/75.
   
9 czerwca Obywatelska Rada Kultury zaprasza do Miejskiego Centrum Kultury na otwarte spotkanie, które ma na nowo otworzyć debatę nad wyzwaniami stojącymi przed bydgoską kulturą.
   
W dniach 26-29 maja w 2014 r. w Bydgoszczy Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. wraz z Inspektoratem Wsparcia Sił Zbrojnych zorganizowały European Maintenance Symposium (EMS).
   
Towarzystwo Inicjatyw Kulturalnych wraz Urzędem Miasta Bydgoszczy ogłaszają konkurs, którego celem jest ekspozycja dziejów i walorów Kanału Bydgoskiego.
   
Zapraszamy miłośników jazdy na rolkach do udziału w Zawodach Wrotkarskich „Roll - Park”, które odbędą się 8 czerwca 2014 r. na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.
   
W czerwcu zacznie się montaż stalowych dźwigarów tramwajowej estakady nad stacją Bydgoszcz Wschód. Sprawdź co dzieje się na największym placu budowy w Bydgoszczy, gdzie powstaje 10-kilometrowe torowisko do dzielnicy Fordon.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]

    For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

    For business -> The Office of Investor Service and Enterprise