Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Archiwum aktualności 2013: wrzesień
   
Chcesz organizować Festiwal Camerimage? Zostań wolontariuszem!
Dodatkowa szansa dla spóźnialskich! Kandydaci na wolontariuszy mogą wypełniać formularz zgłoszeniowy na www.camerimage.pl jeszcze przez kilka kolejnych dni. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, tj. 4 października.
   
Międzynarodowy Dzień Muzyki w Bydgoszczy
Z udziałem prezydenta Rafała Bruskiego w Miejskim Centrum Kultury (ul. Marcinkowskiego) odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Muzyki.
   
Kolejni liderzy biznesu na miejskich billboardach
Unilever i SDL przyłączyły się do akcji „Razem możemy więcej”. Logotypy tych firm już od wtorku (1.10) pojawią się na bydgoskich ulicach. Będzie to druga odsłona kampanii reklamowej promującej inwestowanie w Bydgoszczy.
   
90-lecie Polskiego Związku Łowieckiego
W sobotę (28 września) w Kinoteatrze przy ul. Dwernickiego odbyła się Gala Myśliwska z okazji 90-lecia Polskiego Związku Łowieckiego. W uroczystości uczestniczył prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.
   
Uwaga konkurs! "Zostań twarzą Bydgoszczy"
Kochacie Bydgoszcz?Czujecie się tutaj jak w domu?Macie poczucie dumy z tego, że jesteście bydgoszczanami?Chcecie zostać twarzą naszego miasta?Ta zabawa jest właśnie dla Was. Zasady akcji są bardzo proste.
   
Zmiany w komunikacji – autobus na os. Eskulapa
Od 1 października zmiany czekają pasażerów komunikacji miejskiej. Kursować będzie nowa linia autobusowa nr 82 dojeżdżająca do os. Eskulapa, a wybrane kursy na linii 68 zostaną przedłużone do pętli Prądocińska. Zmiany dotyczyć też będą linii: 52, 65 i 81, a na ul. Chodkiewicza powrócą tramwaje.
   
Dyplomaci z wizytą nad Brdą
Szefowie misji dyplomatycznych z 24 krajów świata gościli w Bydgoszczy. Zwiedzili Wyspę Młyńską wraz z Przystanią Bydgoszcz. Zobaczyli też z bliska, jakie pojazdy produkuje bydgoska Pesa.
   
"Powrót na rynek pracy III – nowa ścieżka kariery"
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Bydgoszczy realizuje projekt pt.: „Powrót na rynek pracy III – nowa ścieżka kariery”.
   
Perspektywa stabilna – Fitch potwierdził ratingi Bydgoszczy
Fitch Ratings potwierdził międzynarodowe ratingi długoterminowe Bydgoszczy dla zadłużenia w walucie zagranicznej oraz krajowej na poziomie „BBB” oraz długoterminowy rating krajowy na poziomie „A (pol)”.
   
Decyzja NSA
27 września Naczelny Sąd Administracyjny ogłosił wyrok dotyczący skargi kasacyjnej Rady Miasta Bydgoszczy na wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego dotyczący miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Śródmieście - Plac Wolności”.
   
Wizyta przyjaciół z Perth
W Bydgoszczy przebywa delegacja z naszego miasta partnerskiego w Szkocji – Perth. W piątek z gośćmi spotkał się w ratuszu prezydent Rafał Bruski.
   
Sportowy weekend? Tylko w Bydgoszczy
Półtora tysiąca sportowców w różnych kategoriach wiekowych i reprezentujących różne dyscypliny sportowe spędzi ten weekend w Bydgoszczy. Bydgoszcz to z całą pewnością miasto sportu!
   
Własny blog, czyli jak zaistnieć w sieci…
To było tematem przewodnim wrześniowego spotkania klubu przedsiębiorczych mam. Blog to sposób na życie, to kontakt z ludźmi nawet, jeżeli siedzimy w domu, to sposób na biznes oraz realizację swoich pasji – mówiły mamy.
   
Logo wysłaliśmy na urlop, rozdaliśmy nagrody
W czwartek prezydent Rafał Bruski wręczył nagrody laureatom konkursu „Logo ma urlop”. Pierwsza edycja naszego wakacyjnego konkursu cieszyła się sporym zainteresowaniem: łącznie rozdaliśmy ok. tysiąca flag.
   
FIFA 14 i Zawisza w akcji
Nie na stadionie, ale przy konsolach z kibicami spotkali się tym razem piłkarze Zawiszy. Okazją była premiera najnowszej wersji gry FIFA. Po raz pierwszy w historii w tej popularnej grze pojawiają się wszystkie drużyny T-Mobile Ekstraklasy, w tym Zawisza Bydgoszcz.
   
Festiwal Prapremier 2013
Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakle XII edycji Festiwalu Prapremier, który odbędzie się w dniach 28 września-6 października.
   
Bariera przeciwpowodziowa ochroni Łęgnowo
Pierwsza w mieście mobilna bariera przeciwpowodziowa przeszła pomyślnie testy. W razie zagrożenia ochroni mieszkańców Łęgnowa.
   
Uczestnicy programu Comenius z wizytą w ratuszu
W czwartek (26 września) w sali sesyjnej bydgoskiego ratusza nauczyciele oraz uczniowie z sześciu państw spotkali się z prezydentem Rafałem Bruskim.
   
W sobotę święto na Brdzie
Już w najbliższa sobotę, 28 września, odbędzie się XXII edycja Regat Wielka Wioślarska o Puchar Brdy. Kibiców i sympatyków wioseł i kajaków zapraszamy na bydgoski Rybi Rynek, gdzie – tradycyjnie – zlokalizowana będzie meta regat.
   
Ogólnopolski finał w ten weekend na Zawiszy
Od czwartku do niedzieli (26-29.09) na stadionie CWZS Zawisza rozegrany zostanie Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Drużyn 7-osobowych Olimpiad Specjalnych.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]

    For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

    For business -> The Office of Investor Service and Enterprise