Archiwum aktualności 2013: styczeń - marzec

Życzenia prezydenta
Bydgoszcz, Wielkanoc 2013.

W poniedziałek wielkanocny Urząd Miasta będzie nieczynny
Informujemy że Urząd Miasta Bydgoszczy 1 kwietnia (poniedziałek) będzie nieczynny.

Propozycje na nadchodzący weekend
Propozycje na weekend przygotowane przez Bydgoskie Centrum Informacji.

Rekrutacja do przedszkoli publicznych
Urząd Miasta Bydgoszczy informuje, że tegoroczna rekrutacja do przedszkoli publicznych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Bydgoszcz, prowadzona będzie, wzorem lat ubiegłych, za pośrednictwem systemu elektronicznego.

Remonty dróg utwardzonych i gruntowych
Zobacz gdzie i kiedy pojawią się ekipy drogowców w ramach akcji pozimowych napraw bydgoskich ulic.

Kuba Strzyczkowski będzie kapitanem "Steru na Bydgoszcz"
Żeglarz, któremu towarzyszyliśmy podczas samotnego rejsu przez Atlantyk, będzie honorowym gościem tegorocznej edycji Bydgoskiego Festiwalu Wodnego.

Znamy szczegóły żużlowego Grand Prix w Bydgoszczy
Czterech Polaków zobaczymy 20 kwietnia na torze bydgoskiej Polonii w zawodach 2013 FIM European Speedway Grand Prix. Stawkę Polaków uzupełnił Krzysztof Buczkowski, który wystartuje z „dziką kartą”. Oprócz niego w zawodach wystąpi trzech zawodników Polonii: Greg Hancock, Szymon Woźniak i Mikołaj Curyło.

Hotel Campanile coraz bliżej
Prezydent Rafał Bruski uczestniczył dziś w spotkaniu z inwestorami na terenie budowy hotelu Campanile.

Wybory Rady Osiedla Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście
W dniach 4, 10 i 11 kwietnia 2013 roku odbędą się wybory 15 członków Rady Osiedla Bydgoszcz Wschód - Siernieczek-Brdyujście na kadencję 2013-2017.

W poniedziałek wielkanocny Urząd Miasta będzie nieczynny

Propozycje na nadchodzący weekend
Propozycje na weekend przygotowane przez Bydgoskie Centrum Informacji.

Życzenia prezydenta
Bydgoszcz, Wielkanoc 2013.

W wolontariuszach siła
Prezydent Rafał Bruski spotkał się z grupą ponad dwustu wolontariuszy zaangażowanych w Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych, które odbyły się w miniony weekend w Bydgoszczy.

Piotr Paleczny Honorowym Obywatelem Miasta
Uchwałę w tej sprawie podjęli na dzisiejszej sesji radni Rady Miasta.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 ma nową siedzibę
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Bydgoszczy od 26 marca oficjalnie mieści się w Zespole Szkół nr 35 w Fordonie.

Mamy kolejnego "Orlika"
Dziś przy VI Liceum Ogólnokształcącym otwarty został „Orlik".

Gimnazjum nr 23 ma nowego patrona
Wiosną 2010 roku gimnazjaliści na godzinach wychowawczych przedstawili postacie, które są dla nich autorytetami. Z zestawu propozycji ostateczny wybór padł na Szare Szeregi.

Emily Chebet odzyskała tytuł, Japhet Kipyegon Korir mistrzem świata w przełajach
Emily Chebet może śmiało powiedzieć, że Bydgoszcz i Myślęcinek to dla niej szczęśliwe miejsca. Powtórzyła sukces z 2010 roku i została mistrzynią świata seniorek w biegach przełajowych. Japhet Kipyegon Korir pogodził faworytów i zwyciężył w rywalizacji seniorów.

Etiopczyk i Kenijka najlepsi w rywalizacji juniorów
Kenijka Faith Chepngetich Kipyegon udowodniła, że jest wciąż najlepsza młodą lekkoatletką świata biegającą na przełaj. Etiopczyk Hagos Gebrhiwet był najlepszy w rywalizacji juniorów.

Gwiazda w Finale Turnieju
Klub Gwiazda Bydgoszcz, wykazał się ogromnym zaangażowaniem w realizacji programu „Szkółki piłkarskie NIVEA” i już w czerwcu zagra w Turnieju Finałowym.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]