Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2013-10-30, ostatnia aktualizacja: 2013-10-30 11:53:54

Z Bydgoszczy wywożą dobre wspomnienia


Remisem z wyżej notowanym przeciwnikiem zakończyło się wtorkowe (29.10) towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski w futsalu w hali „Łuczniczka”. Z pierwszej wizyty nad Brdą piłkarze wywożą zatem dobre wspomnienia.


Biało-czerwoni, których od niedawna prowadzi włoski szkoleniowiec Andrea Bucciola, zremisowali 2:2 (1:0) z notowaną na 17. miejscu rankingu Słowenią.

futsal_pol_slowenia_2

Zabrakło trochę szczęścia, aby mecz zakończył się zwycięstwem Polaków, bo wyrównującego gola Słoweńcy zdobyli na 49 sekund przed końcową syreną, a chwilę później 100-procentowej sytuacji nie wykorzystał Marcin Kiełpiński. Bramki dla naszych zdobyli: Mateusz Gepert (20 min.) i Marcin Mikołajewicz (36 min.).

futsal_pol_slowenia_3

Wstęp na to emocjonujące, choć towarzyskie spotkanie w hali „Łuczniczka” był darmowy. Polscy reprezentanci po meczu nocowali w jednym z bydgoskich hoteli, a po śniadaniu udali się na poranny spacer po centrum Bydgoszczy. Prosto ze Starego Rynku udali się w podróż do Świecia, gdzie na dzisiaj (środa, 30 października, godz. 18.00) zaplanowano mecz rewanżowy.


Z Bydgoszczy wywożą dobre wspomnienia

(AS)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
„Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie” – te słowa Ferdynanda Focha powinny nam przyświecać w najbliższych dniach szczególnie mocno.
   
W świąteczny weekend (okres Wszystkich Świętych), od 31 października do 3 listopada, komunikacja miejska w Bydgoszczy będzie funkcjonowała według zmienionych rozkładów. Obsługa komunikacji miejskiej zostanie znacznie wzmocniona z uwagi na zwiększony ruch pasażerski w rejonie bydgoskich cmentarzy.
   
Od środy, 30 października, do niedzieli, 3 listopada, w rejonach bydgoskich cmentarzy będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu. Prosimy o stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz poleceń służb porządkowych.
   
W czwartek, 24 października, rozpoczyna się kwesta na rzecz najstarszego bydgoskiego cmentarza, Starofarnego. Uczniowie, dziennikarza, członkowie TMMB, przedstawiciele samorządu zbierać będą datki aż do 2 listopada. Kwestować będzie również prezydent Bydgoszczy.
   
Podczas środowej (30.10) sesji Rady Miasta przyjęte zostały propozycje prezydenta Rafała Bruskiego dotyczące zniżek dla bydgoskich rodzin. Na zniżki liczyć mogą rodzice i opiekunowie dzieci uczęszczających do publicznych żłobków i przedszkoli.
pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise