rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2013-10-30, ostatnia aktualizacja: 2013-10-30 11:53:54

Z Bydgoszczy wywożą dobre wspomnienia

Remisem z wyżej notowanym przeciwnikiem zakończyło się wtorkowe (29.10) towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski w futsalu w hali „Łuczniczka”. Z pierwszej wizyty nad Brdą piłkarze wywożą zatem dobre wspomnienia.

Biało-czerwoni, których od niedawna prowadzi włoski szkoleniowiec Andrea Bucciola, zremisowali 2:2 (1:0) z notowaną na 17. miejscu rankingu Słowenią.

futsal_pol_slowenia_2

Zabrakło trochę szczęścia, aby mecz zakończył się zwycięstwem Polaków, bo wyrównującego gola Słoweńcy zdobyli na 49 sekund przed końcową syreną, a chwilę później 100-procentowej sytuacji nie wykorzystał Marcin Kiełpiński. Bramki dla naszych zdobyli: Mateusz Gepert (20 min.) i Marcin Mikołajewicz (36 min.).

futsal_pol_slowenia_3

Wstęp na to emocjonujące, choć towarzyskie spotkanie w hali „Łuczniczka” był darmowy. Polscy reprezentanci po meczu nocowali w jednym z bydgoskich hoteli, a po śniadaniu udali się na poranny spacer po centrum Bydgoszczy. Prosto ze Starego Rynku udali się w podróż do Świecia, gdzie na dzisiaj (środa, 30 października, godz. 18.00) zaplanowano mecz rewanżowy.

Z Bydgoszczy wywożą dobre wspomnienia

(AS)