Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2013-10-30, ostatnia aktualizacja: 2013-10-30 14:26:02

Czarujący biznes mam


Jak zacząć, jak zaplanować i jak zrealizować pomysł z sukcesem - tego można było dowiedzieć się na wtorkowym (29.10) spotkaniu klubu przedsiębiorczych mam w Urzędzie Miasta.


O swoich doświadczeniach opowiadały Joanna Czerska-Thomas, właścicielka Agencji Marketingowej M4Bizz i Justyna Niebieszczańska, właścicielka Agencji Public Relations BRIDGEHEAD.

Opierając się na przykładzie swojego wymarzonego, skrupulatnie zaplanowanego i zrealizowanego już po raz drugi z sukcesem pomysłu – czyli spotkania dla aktywnych kobiet – Charmsy Biznesu (które odbyło się w październiku w Hotelu Pod Orłem), motywowały mamy do działań… wszelakich.

biznes_mamy_pazdziernik_2

Czy to będzie nowa firma, czy jedno konkretne zlecenie w pracy, czy też nowatorski pomysł na siebie - trzeba jasno określić cel i nieustająco wierzyć w jego spełnienie. Nie poddawać się i nie dać się zbić z tropu krytykom i niedowiarkom. Trzeba szukać sprzymierzeńców i ludzi życzliwych i ciężko pracować - to wnioski płnące z dyskusji.

biznes_mamy_pazdziernik_3

Podczas gdy mamy słuchały, jak realizować swoje marzenia, dzieci bawiły się z animatorkami z wolontariatu miejskiego drewnianymi zabawkami udostępnionymi przez wypożyczalnię biznes mamy – Violetty Naskręt „Mama od rana”.

biznes_mamy_pazdziernik_4

Comiesięczne spotkania mam to okazja do podzielenia się "swoją historią" oraz przedyskutowania swoich pomysłów w większym gronie. Spotkania klubu przedsiębiorczych mam to okazja do poznania się, wspierania nawzajem i podtrzymywania sieci kontaktów wśród aktywnych mam w Bydgoszczy.


Czarujący biznes mam

(DG)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
„Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie” – te słowa Ferdynanda Focha powinny nam przyświecać w najbliższych dniach szczególnie mocno.
   
W świąteczny weekend (okres Wszystkich Świętych), od 31 października do 3 listopada, komunikacja miejska w Bydgoszczy będzie funkcjonowała według zmienionych rozkładów. Obsługa komunikacji miejskiej zostanie znacznie wzmocniona z uwagi na zwiększony ruch pasażerski w rejonie bydgoskich cmentarzy.
   
Od środy, 30 października, do niedzieli, 3 listopada, w rejonach bydgoskich cmentarzy będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu. Prosimy o stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz poleceń służb porządkowych.
   
W czwartek, 24 października, rozpoczyna się kwesta na rzecz najstarszego bydgoskiego cmentarza, Starofarnego. Uczniowie, dziennikarza, członkowie TMMB, przedstawiciele samorządu zbierać będą datki aż do 2 listopada. Kwestować będzie również prezydent Bydgoszczy.
   
Podczas środowej (30.10) sesji Rady Miasta przyjęte zostały propozycje prezydenta Rafała Bruskiego dotyczące zniżek dla bydgoskich rodzin. Na zniżki liczyć mogą rodzice i opiekunowie dzieci uczęszczających do publicznych żłobków i przedszkoli.
pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise