rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2013-10-30, ostatnia aktualizacja: 2013-10-30 14:26:02

Czarujący biznes mam

Jak zacząć, jak zaplanować i jak zrealizować pomysł z sukcesem - tego można było dowiedzieć się na wtorkowym (29.10) spotkaniu klubu przedsiębiorczych mam w Urzędzie Miasta.

O swoich doświadczeniach opowiadały Joanna Czerska-Thomas, właścicielka Agencji Marketingowej M4Bizz i Justyna Niebieszczańska, właścicielka Agencji Public Relations BRIDGEHEAD.

Opierając się na przykładzie swojego wymarzonego, skrupulatnie zaplanowanego i zrealizowanego już po raz drugi z sukcesem pomysłu – czyli spotkania dla aktywnych kobiet – Charmsy Biznesu (które odbyło się w październiku w Hotelu Pod Orłem), motywowały mamy do działań… wszelakich.

biznes_mamy_pazdziernik_2

Czy to będzie nowa firma, czy jedno konkretne zlecenie w pracy, czy też nowatorski pomysł na siebie - trzeba jasno określić cel i nieustająco wierzyć w jego spełnienie. Nie poddawać się i nie dać się zbić z tropu krytykom i niedowiarkom. Trzeba szukać sprzymierzeńców i ludzi życzliwych i ciężko pracować - to wnioski płnące z dyskusji.

biznes_mamy_pazdziernik_3

Podczas gdy mamy słuchały, jak realizować swoje marzenia, dzieci bawiły się z animatorkami z wolontariatu miejskiego drewnianymi zabawkami udostępnionymi przez wypożyczalnię biznes mamy – Violetty Naskręt „Mama od rana”.

biznes_mamy_pazdziernik_4

Comiesięczne spotkania mam to okazja do podzielenia się "swoją historią" oraz przedyskutowania swoich pomysłów w większym gronie. Spotkania klubu przedsiębiorczych mam to okazja do poznania się, wspierania nawzajem i podtrzymywania sieci kontaktów wśród aktywnych mam w Bydgoszczy.

Czarujący biznes mam

(DG)