rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2013-10-31, ostatnia aktualizacja: 2013-10-31 11:30:48

Bieg Halloween – ostatnie informacje organizacyjne

Zgłoszenia internetowe przyjmujemy dziś do 12.00. Tą drogą zgłosiło się już ponad 200 osób. Pakiety startowe będziemy wydawać już od 18.00.

Na starcie u zbiegu Długiej i Batorego znajdziecie dwa namioty. Pierwszy z nich, opisany jako „Formularze zgłoszeniowe”, jest przeznaczony dla nowych zawodników, którzy nie wysłali zgłoszeń internetowo. Drugi namiot, opisany jako „Zgłoszenia internetowe” jest przeznaczony dla tych biegaczy, którzy wcześniej wysłali formularze pocztą elektroniczną. W obu namiotach biegacze otrzymają koszulki i zaproszenia na poczęstunek. Będzie można także zapoznać się z mapą trasy i regulaminem biegu.

Zgłoszenia do biegu drogą internetową przyjmujemy dziś do południa. Wszystkich chętnych, którzy po 12.00 zdecydują się przyłączyć do naszej zabawy, zapraszamy na start do namiotu „Formularze zgłoszeniowe”. Pobiegniemy na dystansie 2000 metrów. Mapę i szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Bieg Halloween – ostatnie informacje organizacyjne

(AS)