Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2013-10-31, ostatnia aktualizacja: 2013-10-31 11:30:48

Bieg Halloween – ostatnie informacje organizacyjne


Zgłoszenia internetowe przyjmujemy dziś do 12.00. Tą drogą zgłosiło się już ponad 200 osób. Pakiety startowe będziemy wydawać już od 18.00.


Na starcie u zbiegu Długiej i Batorego znajdziecie dwa namioty. Pierwszy z nich, opisany jako „Formularze zgłoszeniowe”, jest przeznaczony dla nowych zawodników, którzy nie wysłali zgłoszeń internetowo. Drugi namiot, opisany jako „Zgłoszenia internetowe” jest przeznaczony dla tych biegaczy, którzy wcześniej wysłali formularze pocztą elektroniczną. W obu namiotach biegacze otrzymają koszulki i zaproszenia na poczęstunek. Będzie można także zapoznać się z mapą trasy i regulaminem biegu.

Zgłoszenia do biegu drogą internetową przyjmujemy dziś do południa. Wszystkich chętnych, którzy po 12.00 zdecydują się przyłączyć do naszej zabawy, zapraszamy na start do namiotu „Formularze zgłoszeniowe”. Pobiegniemy na dystansie 2000 metrów. Mapę i szczegóły znajdziecie TUTAJ.


Bieg Halloween – ostatnie informacje organizacyjne

(AS)
Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu

   zobacz również
   
„Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie” – te słowa Ferdynanda Focha powinny nam przyświecać w najbliższych dniach szczególnie mocno.
   
W świąteczny weekend (okres Wszystkich Świętych), od 31 października do 3 listopada, komunikacja miejska w Bydgoszczy będzie funkcjonowała według zmienionych rozkładów. Obsługa komunikacji miejskiej zostanie znacznie wzmocniona z uwagi na zwiększony ruch pasażerski w rejonie bydgoskich cmentarzy.
   
Od środy, 30 października, do niedzieli, 3 listopada, w rejonach bydgoskich cmentarzy będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu. Prosimy o stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz poleceń służb porządkowych.
   
W czwartek, 24 października, rozpoczyna się kwesta na rzecz najstarszego bydgoskiego cmentarza, Starofarnego. Uczniowie, dziennikarza, członkowie TMMB, przedstawiciele samorządu zbierać będą datki aż do 2 listopada. Kwestować będzie również prezydent Bydgoszczy.
   
Podczas środowej (30.10) sesji Rady Miasta przyjęte zostały propozycje prezydenta Rafała Bruskiego dotyczące zniżek dla bydgoskich rodzin. Na zniżki liczyć mogą rodzice i opiekunowie dzieci uczęszczających do publicznych żłobków i przedszkoli.
pokaż więcej 

For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

For business -> The Office of Investor Service and Enterprise