Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Archiwum aktualności 2012: kwiecień - czerwiec
   
Na zakończenie roku
Żegnamy rok szkolny 2011/2012. Miejska uroczystość zakończenia nauki odbyła się w ZS 21 przy ul. Bałtyckiej.
   
Wydra pływa już w nowym basenie!
Dwa duże baseny, kaskady wodne, a wszystko to otoczone trawą- tak teraz wygląda wybieg dla wydry, a to nie koniec atrakcji w bydgoskim zoo!
   
Powitamy lato z zespołem Feel!
Zespół Feel będzie w tym roku megagwiazdą, z którą w sobotę 30 czerwca powitamy wspólnie lato na Różopolu.
   
Wakacje czas zacząć!
Rozpoczęły się tegoroczne wakacje. Jeśli zamierzasz je spędzić w mieście i nie wiesz co zrobić z wolnym czasem, nie masz pomysłu na to jak go zagospodarować? Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą jaką przygotowały ośrodki kultury, szkoły, organizacje pozarządowe i instytucje bydgoskie.
   
Buskers Festival w Bydgoszczy
Już po raz piąty Bydgoszcz powitała artystów z całego świata.
   
Mecz POLSKA – RPA w Bydgoszczy!
Wielotygodniowe starania Prezesa K-P ZPN Eugeniusza Nowaka o pozyskanie prawa organizacji meczu narodowej reprezentacji Polski zakończyły się pełnym sukcesem.
   
Spotkanie w ratuszu
Na zaproszenie UKW w dniach 27-30 czerwca w Bydgoszczy przebywa profesor J.L Bennett wraz z grupą studentów McColl School of Business z Queens University of Charlotte w USA. Rozmawiają z przedstawicielami ratusza i lokalnego biznesu o przyszłości zawodowej studentów.
   
Jest absolutorium dla Prezydenta
Radni dobrze ocenili wykonanie budżetu. Dziś odbyło się głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla prezydenta Bydgoszczy.
   
Dziękujemy za aktywny udział w konsultacjach Zielonej Księgi
Minister Administracji i Cyfryzacji przedstawił wyniki konsultacji metropolitalnych. Najwięcej wniosków do Zielonej Księgi wpłynęło z Kujaw i Pomorza.
   
I Ty możesz zostać dziennikarzem!
Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy i Stowarzyszenie Sympatyków Dziennikarstwa Młodzieżowego zapraszają utalentowaną młodzież z gimnazjów oraz dziennych szkół średnich na XXI edycję spotkań z dziennikarstwem prasowym, radiowym i telewizyjnym: MIĘDZYSZKOLNE REGIONALNE WARSZTATY DZIENNIKARSKIE.
   
Małe Euro już za nami!
Zakończyła się piłkarska rywalizacja 17 drużyn z bydgoskich gimnazjów. Zwycięzcom medale i puchary wręczył dziś zastępca Prezydenta Bydgoszczy Sebastian Chmara.
   
Tysiące bydgoszczan gośćmi "Steru na Bydgoszcz"
Przez trzy dni świętowaliśmy na Wyspie Młyńskiej. Za nami ponad 30 godzin spotkań, koncertów, spektakli i pokazów. Rzeka po raz kolejny oczarowała gości „Festiwalu”.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ]