Archiwum aktualności 2011: styczeń - marzec

Spotkanie noworoczne w NOT
Prezydent Rafał Bruski spotkał się z kadrą inżyniersko-techniczną zrzeszoną w Bydgoskiej Radzie Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Oprócz życzeń były także wyróżnienia – odebrali je z rąk prezydenta Henryk Kołcon i Piotr Pukszto.

Spotkanie połączonych sił
Wiceprezydent Stefan Markowski i Przewodniczący RM Bydgoszcz Roman Jasiakiewicz uczestniczyli w spotkaniu noworocznym w siedzibie NATO Joint Force Training Centre przy ul. Szubińskiej. Dowódca jednostki, generał dywizji Ib Johannes Bager podsumował miniony rok i podziękował przedstawicielom władz samorządowych i rządowych.

Miłośnicy Miasta w Ratuszu
14 stycznia odbyło się Spotkanie Noworoczne zainicjowane przez Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy. Po prawie dwuletniej przerwie TMMB ponownie spotkało się w sali sesyjnej ratusza.

Naukowcy u Prezydenta
Prezydent Rafał Bruski spotkał się z przedstawicielami bydgoskiego świata nauki, którzy otrzymali nominacje profesorskie z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Bydgoszcz sportowo wyróżniona
Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski odebrał prestiżowe wyróżnienie dla naszego miasta podczas Gali Mistrzów Sportu wieńczącej 76. Plebiscyt Przeglądu Sportowego i TVP. Uroczystość odbyła się w sobotę 8 stycznia w Teatrze Polskim w Warszawie.

Stwórz własną perłę Bydgoszczy
Rusza konkurs na makietę Wyspy Młyńskiej. Zgłoś swoją klasę lub szkołę. Czekają wyjątkowe nagrody. Najlepsze prace zaprezentujemy na specjalnej wystawie.

Najlepsi sportowcy regionu według plebiscytu ''Gazety Pomorskiej''
Coroczny bal sportu miał w tym roku wyjątkowy charakter. Podsumowano okrągły jubileusz 50-lecia plebiscytu „Gazety Pomorskiej”. Laureatem głównej nagrody został Tomasz Gollob. Sportowcem Regionu 2010 roku została Joanna Nowakowska-Dzimińska.

Orkiestra zagrała dla dzieci z chorobami nefrologicznymi i urologicznymi
Gorąca atmosfera panowała w niedzielę na bydgoskiej starówce. Regionalny sztab dowodził 19. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z płyty Starego Rynku.

Moja magiczna Bydgoszcz 2
Przypominamy Państwu o trwającym konkursie "Moja magiczna Bydgoszcz 2". Prace należy nadsyłać do 30 kwietnia br.

Bydgoszcz widziana oczami cudzoziemca
Ta niecodzienna wystawa fotograficzna została we wtorek oficjalnie otwarta przez wiceprezydenta Eryka Kosińskiego oraz prorektor ds. Organizacji i Rozwoju Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej dr Helenę Czakowską. Jeszcze przez kilka dni prace można oglądać w sali 200A w Ratuszu przy ul. Jezuickiej 1.

Strażacy o planach na nowy rok
W sobotę sala kinoteatru przy ul. Dwernickiego zapełniła się strażakami z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Wybory do Rady Osiedla Jachcice
24, 25 i 26 stycznia mieszkańcy Jachcic wybiorą swoich przedstawicieli do Rady Osiedla.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]