Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Archiwum aktualności 2011: lipiec - wrzesień
   
UTP zainaugurował rok akademicki
Gaude Mater Polonia zaśpiewali dziś studenci uczelni, która obchodzi w tym roku jubileusz 60 lat powstania.
   
W Bydgoszczy powstanie hotel z grupy Hilton
Dobra wiadomość dla biznesmenów, turystów i mieszkańców naszego miasta – wkrótce budynek dawnej farbiarni zamieni się w hotel. Zyska okolica Wyspy Młyńskiej, a obok 130 pokoi na parterze budynku powstanie restauracja z tarasem na wodzie.
   
Mogą spędzać aktywnie czas na Orlikach
Kolejne Orliki w Bydgoszczy! Dziś otworzyliśmy kolejne boiska – przy ZS nr 18 i SP 10. W Bydgoszczy jest już 14 takich boisk, a następne powstają szybko.
   
Granty wręczone
Ponad 220 tys. złotych na innowacje wychowawcze i dydaktyczne w bydgoskich szkołach – prezydent Rafał Bruski wręczył dziś granty oświatowe dla 82 placówek. Uroczystość odbyła się w Pałacu Młodzieży.
   
Bydgoszcz Waterproof
Bydgosko-holenderski projekt, objęty wsparciem finansowym przez holenderski rząd, którego realizację rozpoczęliśmy w kwietniu nabiera tempa. Pierwszy etap pracy zakończony. Dziś gościliśmy przedstawicieli konsorcjum.
   
Rowerowo zakręceni – konkurs fotograficzny
Zapraszamy wszystkich bydgoszczan do konkursu fotograficznego ”Rowerowo zakręceni”. Prosimy o nadsyłanie zdjęć, które ukazują przygodę fotografujących z turystyką rowerową!
   
Dobra wiadomość dla bydgoskich WZL2
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy dzięki nowym zobowiązaniom offsetowym w ramach umowy z Lockheed Martin Corporation będą nowoczesną bazą usługowo-naprawczą polskich samolotów wielozadaniowych F-16.
   
3 dni dla Kultury na lata
Ruszył Bydgoski Kongres Kultury. Przed nami trzy dni rozmów i dyskusji w pięciu panelach, wykłady, sympozja, konferencje, stoliki tematyczne i kilkadziesiąt wydarzeń artystycznych.
   
Targi Myśliwskie już w sobotę
1 i 2 października od godziny 10 w bydgoskim „Myślęcinku” odbędą się Targi Myśliwskie. Można będzie spróbować potraw z dziczyzny, wziąc udział w Hubertusie, zobaczyć psy myśliwskie, trofea i akcesoria łowieckie i sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu.
   
9. Bydgoszcz Jazz Festival
Siedem koncertów w pięc dni, koncerty w klubach, filharmonii i teatrze – już 16 października rusza dziewiąta edycja festiwalu, który na dobre ugruntował już swoją pozycję wśród miłośników jazzu i nie tylko. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego.
   
Jak pozyskać inwestora?
Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski, Zespół Obsługi Inwestora, przedstawiciele sąsiednich gmin, władze Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego spotkali się dziś w ratuszu z ekspertem Ernst&Young Business Advisory Services w dziedzinie strategii gospodarczej miast Pawłem Panczyjem. Rozmawiali o procesie inwestycyjnym oraz o tym jak – razem czy osobno, ale przede wszystkim skutecznie pozyskać i zatrzymać inwestora.
   
Dinozaury zawładną Myślęcinkiem!
Kilkadziesiąt olbrzymich modeli dinozaurów i muzeum paleontologiczne to kolejne atrakcje Parku Rozrywki. Bydgoszczanie będą mogli znaleźć się w Zaginionym Świecie wiosną przyszłego roku
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]