Archiwum aktualności 2010: styczeń - marzec

,,Bank Pocztowy’’ wesprze sport i kulturę
Porozumienie o współpracy w zakresie sponsorowania inicjatyw sportowych i kulturalnych zostało podpisane przez Bydgoski Urząd Miasta i „Bank Pocztowy”.

Darmowy dowód
Dobra wiadomość dla tych, którzy powinni wyrobić nowy dowód osobisty. Wraz z początkiem 2010 r. wydanie dokumentu tożsamości jest bezpłatne.

Bydgoski sylwester jakich jeszcze nie było
Prezydent Bydgoszczy po raz pierwszy zaprosił mieszkańców na dwie imprezy sylwestrowe. Bydgoszczanie z zadowoleniem przyjęli zaproszenie. Bawili się licznie, kolorowo i bezpiecznie.

Echa bydgoskich mistrzostw
Choć od zorganizowanych w Bydgoszczy lekkoatletycznych mistrzostw świata juniorów mija już półtora roku, to emocje z nimi związane ciągle powracają. Tym razem przy okazji klipu promującego tegoroczną edycję imprezy w kanadyjskim Moncton.

Prezydent Bydgoszczy zaprasza na koncert
W sobotę, 9 stycznia, o godz. 13.00 w Operze Nova odbędzie się Karnawałowy Koncert dla Bydgoszczan, na który zaprasza prezydent Konstanty Dombrowicz. Bezpłatne wejściówki rozdawane będą w piątek od godz. 10.00.

Bydgoszcz z Bankiem Pocztowym na kolejne cztery lata
Przez kolejne cztery lata Bank Pocztowy będzie obsługiwał miasto Bydgoszcz. To dobra wiadomość dla mieszkańców, bo oznacza, że nie zmieniają się konta Urzędu Miasta.

Nagroda dla profesora UTP
Prof. Anna Michalcova z Wydziału Rolniczego Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego odebrała dzisiaj z rąk prezydenta Konstantego Dombrowicza nagrodę w wysokości 20 tys. zł.

Miasto odpiera atak zimy
Na konferencji prasowej, która odbyła się 11 stycznia br, prezydent Konstanty Dombrowicz wraz z przedstawicielami służb miejskich oraz straży pożarnej i policji omówił sytuację związaną z walką ze skutkami zimy.

Bliżej wiedzy dzięki kolejnym komputerom
Dzięki wsparciu finansowemu ze strony miasta w 15 filiach Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. W. Bełzy mieszkańcy mogą bezpłatnie korzystać z Internetu.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy również w Bydgoszczy
Co roku, od 18 lat, na początku stycznia, w całej Polsce gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Orkiestrowe wydarzenia odbyły się także w centrum Bydgoszczy.

W rytmie serca
40 osób z całej Polski zgłosiło się na przesłuchania do drugiej edycji Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca bicie”. Koncert galowy tegorocznej odsłony festiwalu odbędzie się 10 maja.

Jest plan, wkrótce będą plansze i prace
Znamy już plan budowy ulic osiedlowych na 2010 r. W mieście utwardzonych zostanie co najmniej 7,5 kilometra dróg! Lista bowiem nie jest zamknięta. Po zimie, w miejscach realizowanych inwestycji pojawią się także plansze informacyjne.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]