Archiwum aktualności 2010: październik - grudzień

4xLaur Rewitalizacji
Stowarzyszenie Forum Rewitalizacji przyznało Laury Rewitalizacji dla Urzędu Miasta Bydgoszczy i Miejskiej Pracowni Urbanistycznej. Organizacja przyznała także tytuł „Promotora Rewitalizacji” Stanisławowi Wrońskiemu z MPU.

Radni za S5
Radni podczas dzisiejszej sesji złożyli oświadczenie w sprawie projektu „Programu budowy Dróg Krajowych na lata 2011 – 2015”.

Lepsza woda. Zakończenie modernizacji ujęcia "Czyżkówko"
Prezydent Rafał Bruski symbolicznie uruchomił zmodernizowaną Stację Wodociągową na Czyżkówku. 28 grudnia zakończona została największa inwestycja wodociągowa w Bydgoszczy. Przedstawiciele Miejskich Wodociągów i Kanalizacji zapewniają – bydgoszczanie będą mogli bez obaw pić wodę prosto z kranu.

Powitanie nowego proboszcza
Urząd proboszcza kościoła Świętych Polskich Braci Męczenników objął ks. płk Józef Kubalewski, który po dwudziestu latach powrócił do macierzystej parafii. W środę 22 grudnia prezydent Rafał Bruski uczestniczył w uroczystej mszy świętej, podczas której pogratulował kapłanowi objęcia funkcji.

Spotkań wigilijnych moc
Prezydent Rafał Bruski uczestniczył w spotkaniach opłatkowych - galeria zdjęć.

Zginęła tablica pamiątkowa!
Tablica poświęcona Leonowi Barciszewskiemu została skradziona z budynku przy ulicy Wały Jagiellońskie 11. Apelujemy do mieszkańców i punktów skupu złomu – każda informacja o losie tej symbolicznej pamiątki może pomóc ją odzyskać!

BTBS jest fair
Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. jest laureatem głównej nagrody – statuetki edycji 2010 ogólnopolskiego Konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Zmiana terytorialna zasięgu Urzedów Skarbowych
Z dniem 1 stycznia 2011 roku nastąpi zmiana zasięgu terytorialnego Naczelników Urzędów Skarbowych na terenie miasta Bydgoszczy.

Sprawdź, czy twoje picie jest bezpieczne
W ramach kampanii „Sprawdź, czy twoje picie jest bezpieczne” na zlecenie Urzędu Miasta Bydgoszczy umieszczano plakaty informacyjne w autobusach i tramwajach komunikacji miejskiej.

Nowi zastępcy prezydenta
W dniu 20 grudnia br. prezydent Rafał Bruski podziękował za współpracę dotychczasowym zastępcom Bolesławowi Grygorewiczowi oraz Wojciechowi Nowackiemu.

Urząd nieczynny w wigilię
24 grudnia nie pracujemy – Urząd Miasta Bydgoszczy będzie zamknięty. Przypadający w tym roku w sobotę pierwszy dzień Bożego Narodzenia oznacza, że zgodnie z prawem przysługuje pracownikom dzień wolny.

Rafał Bruski zaprzysiężony
W dniu 14 grudnia Rafał Bruski został zaprzysiężony na Prezydenta Bydgoszczy.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]