Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Archiwum aktualności 2010: lipiec - wrzesień
   
Nagroda dla mistrza
Prezydent Konstanty Dombrowicz nagrodził zawodnika Zawiszy Bydgoszcz, Marcina Dołęgę, który przed kilkoma dniami zdobył w tureckiej Antalyi złoty medal mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów w wadze do 105 kg.
   
Bez podwyżek miejskich podatków
Nie będzie podwyżek podatków od nieruchomości – zapowiedział prezydent Konstanty Dombrowicz. Tym samym utrzymane zostaną stawki podatków obowiązujące w tym roku.
   
Spotkanie z nowym szefem sztabu
Gościem prezydenta Konstantego Dombrowicza w bydgoskim ratuszu był nowy szef sztabu Joint Force Training Centre (Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO) gen. bryg. Jaromir Zuna.
   
Młodzi zrealizują swoje pomysły
Program „Aktywny Samorząd Uczniowski” pomoże w realizacji pomysłów młodych bydgoszczan. Najciekawsze projekty zgłoszone przez uczniów otrzymają specjalną dotację finansową.
   
Apel do wojewody o szybką reakcję
Po podjęciu przez Radę Miasta – na wniosek prezydenta Konstantego Dombrowicza – uchwały zakazującej wprowadzania do obrotu tzw. dopalaczy, władze Bydgoszczy apelują do wojewody o pilne zaopiniowanie uchwały.
   
NIE dla dopalaczy
Bydgoscy radni – 17 głosami za, trzema głosami przeciw i jednym wstrzymującym się – przyjęli zaproponowaną przez prezydenta miasta Konstantego Dombrowicza uchwałę zakazującą na terenie Bydgoszczy wprowadzania do obrotu dopalaczy.
   
Porządek i spokój na wyspie
Na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej obowiązywać będzie regulamin, dzięki któremu mieszkańcy będą mieli zagwarantowany porządek i spokój podczas odpoczynku w tym rejonie miasta.
   
Bydgoszcz będzie gościć najlepszych siatkarzy świata
Bydgoska „Łuczniczka” będzie za cztery lata areną zmagań siatkarzy walczących o medale mistrzostw świata. Stosowną uchwałę w tej sprawie 29 września podjęli bydgoscy radni.
   
Wiemy, kto odsłoni nowe Bydgoskie Autografy
Prof. Marek Harat, Andrzej Maleszka i Zbigniew Nowek – te nazwiska pojawią się na nowych tablicach w Alei Bydgoskich Autografów na ul. Długiej. Kapituła wybrała ich spośród propozycji nadesłanych przez bydgoszczan.
   
Jubileusze par małżeńskich
28 września br. w Pałacu Ślubów przy ul. Sielanka odbyła się uroczystość jubileuszowa par małżeńskich z wieloletnim stażem.
   
Rozpoczął się montaż automatów biletowych
Pierwsze z dziesięciu automatów biletowych, które do końca listopada mają być uruchomione w Bydgoszczy, już dotarły do miasta. Urządzenia są elementem systemu Bydgoskiej Karty Miejskiej.
   
Stanowcze działania miasta
Prezydent Konstanty Dombrowicz zapowiedział stanowcze działania wobec osób i firm handlujących tzw. dopalaczami. Wśród nich jest projekt uchwały zakazującej ich sprzedaży, który w środę, 29 września, prezydent zaproponuje radnym.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ]