Archiwum aktualności 2009: lipiec - wrzesień

Jubilaci z medalami
We wtorek 27 października trzynaście par świętowało małżeńskie jubileusze. Medalami uhonorował pary zastępca prezydenta Maciej Grześkowiak.

20 lat RP – pochwalmy się Bydgoszczą!
Projekt 20latRP.pl – pochwalmy się! to internetowa akcja multimedialna, dzięki której powstanie katalog „100 sukcesów Polski”. Najlepsze propozycje promowane będą na EXPO-2010 w Szanghaju.

Spotkanie z mieszkańcami Piasków
5 listopada br. prezydent Konstanty Dombrowicz spotka się z mieszkańcami osiedla Piaski.

Konsultacje w sprawie zmiany granic
Zapraszamy bydgoszczan do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych i wyrażenia pozytywnej opinii na temat proponowanej zmiany granic naszego miasta. Konsultacje trwają do najbliższej niedzieli, 5 lipca, włącznie.

Silne burze z gradem
Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega, że na terenie województwa kujawsko-pomorskiego można się spodziewać burz z przelotnymi opadami deszczu i gradu.

FreD goes net
Są wolne miejsca w programie interwencyjnym skierowanym do młodych użytkowników narkotyków „Fred goes net”. 1 lipca koordynator projektu Nadja Wirth podczas spotkania w ratuszu podkreśliła rolę i skuteczność działań podejmowanych w Bydgoszczy.

Wakacyjne półkolonie
1071 dzieci skorzysta podczas dwóch letnich miesięcy z półkolonii organizowanych przez Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”. Podczas zajęć, które rozpoczęły się 23 czerwca są realizowane programy profilaktyczne i rekreacyjne.

Utrudnienia na S10
Kierowcy korzystający w dniach 4-5 lipca z drogi krajowej nr 10 mogą spodziewać się poważnych utrudnień w ruchu.

Znamy już władze spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA
Michał Gliński został prezesem, a Jacek Jankowski wiceprezesem spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA. Podpisana została umowa notarialna nowo powstałej spółki. Znane jest też skład Rady Nadzorczej.

Pierwsza nagroda dla Górzyskowa
2 lipca w ratuszu wręczono wyróżnienia dla rad osiedli, które podczas III Bydgoskich Dni Ochrony Środowiska zorganizowały festyny na swoich osiedlach. Słowa uznania za pomoc w przygotowaniu akcji usłyszeli wolontariusze, przedstawiciele mediów i firm oczyszczających miasto.

Miasto walczy o niższe ceny za wywóz śmieci
Miasto nie zgadza się z podwyżką cen zaplanowaną przez firmy zajmujące się wywozem śmieci.

Zakopower na Starym Rynku
W sobotę, 4 lipca o godzinie 20:00 na Starym Rynku wystąpi zespół, który łączy tradycyjną góralską muzykę z nowoczesnością – Zakopower. Koncert zainauguruje Bydgoskie Lato Artystyczne 2009.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]