Archiwum aktualności 2009: kwiecień - czerwiec

Konsultacje w sprawie zmiany granic
Zapraszamy bydgoszczan do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych i wyrażenia pozytywnej opinii na temat proponowanej zmiany granic naszego miasta. Konsultacje trwają do najbliższej niedzieli, 5 lipca, włącznie.

Bydgoskie Impresje Muzyczne 2009
Rozpoczęła się XXXII edycja Bydgoskich Impresji Muzycznych (BIM). Podczas festiwalu, który potrwa do 4 lipca, prezentują się muzycy i tancerze z 13 państw m.in. z Singapuru, Chin, Serbii, Gruzji, Bułgarii, Rosji i Białorusi.

Hala z prawdziwego zdarzenia
Organizacja Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009 dopięta na ostatni guzik

Z kamerą wśród urzędników
Zobacz sam, co pracownicy Ratusza robią tu i tam

Jubileusz radnego
Zbigniew Fronczek obchodzi dzisiaj jubileusz pięćdziesięciolecia pracy zawodowej.

Festiwal na wyspie i w TVP 2
MACY GRAY wystąpi na Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2009

Zmiany w rozkładach jazdy
5 kwietnia, czyli w najbliższą niedzielę, zmianie ulegną rozkłady jazdy 12 linii autobusów komunikacji miejskiej.

Prima Aprilis – uważaj, bo się pomylisz
Wiadomość zamieszczona na portalu www.bydgoszcz.pl „Z kamerą wśród urzędników” była żartem przygotowanym na okoliczność dnia Prima Aprilis.

List do premiera w sprawie międzynarodowej szkoły
Prezydent Bydgoszczy napisał list do premiera RP w sprawie prowadzonej przez UKW międzynarodowej szkoły. Mimo że po zimowych feriach szkoła wznowiła działalność, Ministerstwo Finansów do dzisiaj nie podjęło decyzji związanej z finansowaniem placówki.

Spółdzielnie zdecydują o kolejności przydziału lokali socjalnych
Urząd Miasta Bydgoszczy zaproponował bydgoskim spółdzielniom mieszkaniowym porozumienie dotyczące realizacji wyroków eksmisyjnych w mieście.

Dziewczyny zagrają o brąz
We własnej hali siatkarki Centrostalu przegrały z BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała 0:3 w trzecim meczu półfinału play-off i zagrają o brązowy medal PlusLigi Kobiet.

Domagamy się decyzji w sprawie S5
Brak decyzji dotyczących przebiegu trasy S5 paraliżuje Bydgoszcz. Jeśli ta droga nie powstanie przez miasto, to z roku na rok czekają nas coraz większe korki – mówił podczas konferencji prasowej prezydent Bydgoszczy.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ]