Archiwum aktualności 2008: styczeń - marzec

Życzenia wielkanocne od prezydenta Bydgoszczy
Wszelakiego dobra na czas przeżywania Wielkiej Tajemnicy. Niech Zmartwychwstanie zagości w naszych domach, w naszych sercach, pośród naszych rodzin i przyjaciół.

Żałoba narodowa w Bydgoszczy
Bydgoszcz łączy się w bólu z rodzinami ofiar środowej katastrofy lotniczej. Kondolencje na ręce ministra obrony narodowej przesłał prezydent Konstanty Dombrowicz.

Zwolnienia i ulgi w opłatach za przewóz komunikacją
Radni wprowadzili zmiany do uchwały w sprawie zwolnień i ulg w opłatach za usługi przewozowe środkami komunikacji miejskiej oraz określenia rodzajów dokumentów poświadczających prawo do korzystania ze zwolnień i ulg.

Zostań żeglarzem jachtowym
Wojskowy Klub Żeglarski PASAT organizuje kurs na stopień żeglarza jachtowego. Kurs obejmuje szkolenie teoretyczne (zgodnie z programem Polskiego Związku Żeglarskiego) i szkolenie praktyczne.

Zmiany w kursowaniu tramwajów
Od wtorku, 1 kwietnia br., zmienione zostały trasy kursowania tramwajów linii nr 2, 4 i 6, a całkowicie zawieszone zostanie kursowanie „jedynki”.

Zmiany w komunikacji miejskiej
Dwie zmiany dotyczące komunikacji miejskiej uchwalili bydgoscy radni. W weekendy i święta bydgoszczanie dojadą miejskim autobusem do Ostromecka, a ponadto w sprzedaży pojawią się bilety godzinne.

Zmiana na liniach nocnych
W godzinach nocnych od 7 do 9 marca br. (tzn. z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę) zmienione zostaną trasy kursowania dwóch nocnych linii autobusowych: 32N i 33N.

Podpisz umowę na wywóz nieczystości
Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Bydgoszczy prowadzi szczegółową ewidencję zbiorników bezodpływowych oraz umów na wywóz nieczystości ciekłych.

Zapraszamy na kiermasz wielkanocny
We wtorek, 18 marca, zapraszamy na kiermasz prac uczestników warsztatów terapii zajęciowej.

Za sukcesy nagroda dla VI LO
O pracownię matematyczną wzbogaci się VI LO. To nagroda od miasta za sukcesy, które osiągają uczniowie tego liceum.

Z parlamentarzystami o trasie S5
Na zaproszenie prezydenta Konstantego Dombrowicza w Ratuszu spotkali się parlamentarzyści z regionu.

Z obrad Rady Miasta Bydgoszczy
Podczas lutowej sesji Rady Miasta Bydgoszczy podjęto m.in. uchwały w sprawie „Planu Rozwoju Bydgoszczy na lata 2008-2013”, przyjęcia informacji o działalności Straży Miejskiej oraz o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]