Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   Archiwum aktualności 2008: październik - grudzień
   
Przebudowa ulicy Marszałka Focha
W połowie października 2008 roku rozpoczęła się modernizacja ul. Marszałka Focha. Prace prowadzone będą na odcinku 424 metrów od skrzyżowania z ul. Gdańską do mostów na Brdzie.
   
Lodowiska czynne
Obie miejskie ślizgawki są czynne na podobnych zasadach jak w latach poprzednich. W dni powszednie do godz. 14 lodowiska zarezerwowane są na zajęcia szkolne.
   
Urzędnicy szkolą mieszkańców
Od poniedziałku w Urzędzie Miasta Bydgoszczy trwa szkolenie z obsługi komputera i Internetu dla seniorów z terenu naszego miasta.
   
100 mln euro dla BiT City
Aglomeracja bydgosko-toruńska otrzyma 100 mln euro dofinansowania europejskiego na rozwiązania komunikacyjne w ramach tzw. listy indykatywnej. Dofinansowanie może wynieść do 50 proc. wartości inwestycji.
   
"Odkrywca 2008" dla Bydgoskiego Stadionu Miejskiego
Podczas wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki uhonorowano laureatów konkursu „Odkrywca 2008”. W kategorii Inwestycja Sprzyjająca Rozwojowi Turystyki wyróżniono przebudowę i rozbudowę Bydgoskiego Stadionu Miejskiego im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy.
   
Obchody 120-lecia Ruchu Właścicielskiego w Bydgoszczy
4 października br. w Sali Sesyjnej Ratusza odbyła się uroczystość wręczenia Medalu Prezydenta Bydgoszczy prezesowi Bydgoskiego Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości – Januszowi Nowakowi.
   
Żużlowcy zakończyli sezon
Zwycięstwem nad Lotosem Gdańsk bydgoscy żużlowcy przypieczętowali awans do ekstraligi. Na koniec sezonu klub podpisał umowy z czterema zawodnikiami, którzy w przyszłym roku nadal będą występować w barwach Polonii.
   
Światowy Dzień Serca w Bydgoszczy
Z okazji Światowego Dnia Serca mieszkańcy Bydgoszczy skorzystali z bezpłatnych porad lekarskich .
   
List intencyjny podpisany
Prezydenci Bydgoszczy i Torunia podpisali list intencyjny w sprawie budowy Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych.
   
Wyróżnienie w konkursie "Gmina Fair Play"
Miasto Bydgoszcz po raz czwarty zdobyło wyróżnienie w konkursie „Gmina Fair Play” Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji. Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagrody odbyła się 3 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
   
GCB Centrostal z siatkarkami na kolejne trzy lata
W ratuszu podpisano trzyletnią umowę sponsorską pomiędzy władzami spółki GCB Centrostal Bydgoszcz SA a klubem siatkarskim GCB Centrostal Bydgoszcz.
   
Otwarcie Stacji Dializ
Przy ul. Szpitalnej w Bydgoszczy otwarto Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Dializ NephroCare. Stacja świadczy usługi w zakresie hemodializ.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ]