Archiwum aktualności 2008: lipiec - wrzesień

Powołanie konsula honorowego Królestwa Belgii
Z udziałem ambasadora Belgii Jana Luykxa i ministra spraw zagranicznych Polski Radosława Sikorskiego w Urzędzie Miasta Bydgoszczy powołano Stanisława Wrońskiego na konsula honorowego Królestwa Belgii.

Odliczamy dni do mistrzostw
Za niespełna tydzień w Bydgoszczy rozpoczną się 12. Mistrzostwa Świata Juniorów w Lekkiej Atletyce. Promocja imprezy nabrała tempa i przekroczyła granice naszego regionu.

Konferencja prasowa Prezydenta
Zapraszamy na konferencję prasową Prezydenta, która odbędzie się dzisiaj o godzinie 12:45.

Impreza integracyjna na placu zabaw
W niedzielę 15 czerwca odbyła się osiedlowa impreza integracyjna w ramach projektu pn. „Utworzenie integracyjnych, ogólnodostępnych stref rekreacji dziecięcej w Bydgoszczy”.