Archiwum aktualności 2007: październik - grudzień

Stok w Myślęcinku czynny
W Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku uruchomiony został stok narciarski.

Od 1 stycznia podróż po BiT City tańsza
Wraz z Nowym Rokiem w sprzedaży pojawiły się tzw. bilety aglomeracyjne, dzięki którym podróż między Bydgoszczą a Toruniem stała się tańsza niż dotychczas.

Komunikacja miejska w nowym roku
Wraz z początkiem roku weszły w życie zmiany w rozkładach jazdy niektórych linii komunikacji miejskiej.

Beanus’70 – Reaktywacja
25 października br. po kilku latach przerwy swoją działalność wznowił klub studencki Beanus’70.

Arka Noego w Łuczniczce
Arka Noego - dziecięcy zespół muzyczny wykonujący piosenki o tematyce religijnej wystąpi w niedzielę w Hali Sportowo- Widowiskowej Łuczniczka.

89. rocznica wybuchu powstania wielkopolskiego
Prezydent Konstanty Dombrowicz wziął udział w wojewódzkich obchodach 89. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego.

ADM wybuduje 256 mieszkań
Dzięki decyzji Rady Miasta o zabezpieczeniu środków finansowych w kwocie 63 mln zł, ADM przystąpi wkrótce do realizacji budowy 256 mieszkań komunalnych.

35 lat Myślęcinka
Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku obchodzi 35-lecie istnienia.

27 manekinów do nauki resuscytacji
27 bydgoskich placówek oświatowych otrzymało manekiny do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej, ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.

25 lat Klubu Sportowego Pałac
Międzynarodowym turniejem piłki siatkowej Klub Sportowy Pałac uczcił 25-lecie swojego istnienia. Klub uhonorowany został Medalem Prezydenta Bydgoszczy.

2 listopada UM czynny inaczej
W piątek, 2 listopada, Urząd Miasta Bydgoszczy będzie nieczynny. Dyżury tego dnia pełnić będą jedynie pracownicy Wydziałów: Spraw Obywatelskich i Uprawnień Komunikacyjnych oraz Urzędu Stanu Cywilnego.

16. Pułk Ułanów Wlkp. patronem ZS nr 7
Zespół Szkół nr 7 przy ul. Waryńskiego 1 nosić będzie imię 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich.
Strony: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]