rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2014-11-13, ostatnia aktualizacja: 2016-03-14 12:57:27

Masz talent plastyczny? Nie straszne Ci programy graficzne?
Weź udział w konkursie na projekt graficzny logo Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy. Nagrodą główną w konkursie jest tablet.

Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy zaprasza osoby utalentowane z umiejętnościami plastycznymi i graficznymi do wzięcia udziału w konkursie.

Grafika i kolorystyka logotypu powinna nawiązywać do symboli graficznych Miasta Bydgoszczy.

Kartę zgłoszeniową wraz z projektem należy dostarczyć w wersji elektronicznej na podpisanej płycie w kopercie zatytułowanej: „Konkurs na projekt logo RDPP” osobiście lub za pośrednictwem poczty w terminie nieprzekraczalnym do dnia 11 kwietnia 2016 roku na adres: Urząd Miasta Bydgoszczy, Zespół ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu ul. Grudziądzka 9-15, p. 319, 85- 130 Bydgoszcz. W przypadku wysyłki za pośrednictwem poczty liczy się data stempla pocztowego.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w ciągu dwóch tygodni od zakończenia terminu zgłaszania prac. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej Miasta Bydgoszczy oraz na fanpage’u Bydgoskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych na portalu Facebook: https://www.facebook.com/bydngo/

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową do pobrania TUTAJ

CCCCCCCCCCCCCC

MÓJ 1% ZOSTAJE W BYDGOSZCZY

Prezydent Miasta Bydgoszczy i Przewodniczący Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy wzieli udziału w happeningu „MÓJ 1% ZOSTAJE W BYDGOSZCZY”. Więcej  TUTAJ

Bydgoszcz dla organizacji pozarządowych

W dniu 25  lutego 2016 w bydgoskim ratuszu, odbyło się  Bydgoskie Forum Inicjatyw Pozarządowych. Więcej TUTAJ

Najbliższe posiedzenie RDPP MB odbędzie się w  15 marcu 2016 r. godz. 10.00 sala nr 5 ratusz.

Obsługę administracyjno- techniczną Rady Działalności Pozytku Publicznego Miasta Bydgoszczy prowadzi:

Zespół ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i WolontariatuUrząd Miasta Bydgoszczy ul. Grudziądzka 9- 15 budynek C pokój 319.

Telefon 52 58 58 727

tel/fax 52 58 59 445