Uwaga! To jest archiwalna wersja strony - nie jest na bieżąco uzupełniana i może zawierać nieaktualne dane.
Aktualna strona Urzędu Miasta Bydgoszczy znajduje się pod adresem www.bydgoszcz.pl
PL PL EN EN
logo.jpg
Wybierz, aby wyszukać w portalu  w portalu
Wybierz, aby wyszukać na planie  na planie
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1
85-102 Bydgoszcz
tel. 52 58 58 913

Bezpłatna infolinia z telefonów stacjonarnych
800-800-404

Zadzwoń przez Skype:

napisz do Sprawny Urząd
   1plus1
data publikacji: 2013-08-20, ostatnia aktualizacja: 2013-10-22 13:44:11

Razem możemy więcej, czyli Bydgoska Synergia Biznesu


Grafika główna

Bydgoszcz od wielu dziesięcioleci jest ściśle wiązana z gospodarką. Rozwój naszego Miasta niezmiennie zależy od sukcesów przedsiębiorstw działających nad Brdą. Konsekwentnie kształtujemy wizerunek Bydgoszczy, jako miejsca przyjaznego biznesowi.


Nic tak nie buduje tego wizerunku, jak zaprezentowanie firm tutaj działających i tutaj osiągających międzynarodowy sukces. Właśnie dlatego stworzyliśmy kampanię reklamową pod nazwą „Razem możemy więcej”. Do współpracy zaprosiliśmy kilkunastu liderów, kilkanaście firm, które w swoich branżach odnoszą największe biznesowe triumfy.

Pierwszym etapem akcji jest kampania billboardowa. Plakaty, na których zobaczymy logotyp Bydgoszczy i logotyp firmy w Bydgoszczy działającej, pojawią się wzdłuż głównych traktów komunikacyjnych prowadzących przez Miasto. Plakaty dostrzegą mieszkańcy Bydgoszczy i bliżej poznają sylwetki kluczowych miejskich pracodawców. Reklamy przekonają także przejeżdżających przez Bydgoszcz, że jest to miejsce, które wspiera i docenia wysiłki przedsiębiorców bez względu na branżę, czy skalę działalności.

Na billboardach w drugiej połowie września zobaczymy Cukiernię Sowa i producenta pojazdów szynowych, firmę Pesa Bydgoszcz.

Sowa

PESA

Następnie pojawią się:

SDL

Unilever

- Jest mi niezmiernie miło, że firmy tak chętnie przyłączyły się do projektu – mówi Rafał Bruski Prezydent Bydgoszczy, inicjator kampanii. – Zależy nam na biznesowym rozwoju miasta. Mieszkańcy zyskają atrakcyjne miejsca pracy. Miasto fundusze na kolejne inwestycje. Biznes możliwości dalszego rozwoju. Wierzę, że warto chwalić się sukcesami firm działających w Bydgoszczy. Wierzę, że uda się w ten sposób przekonać kolejnych inwestorów, którzy wybiorą Bydgoszcz.

Takie Reklamy zobaczymy w Bydgoszczy już od poniedziałku 16 września

SOWA B

PESA B

Kampania billboardowa potrwa do końca roku i w pełni zostanie sfinansowana z budżetu Miasta. Co dwa tygodnie na plakatach pojawiać się będą kolejni partnerzy akcji. Pierwsze nośniki zobaczymy już od poniedziałku 16 września, a na nich niekwestionowane gwiazdy bydgoskiego biznesu Cukiernia Sowa i PESA Bydgoszcz. Kolejne tygodnie przyniosą także poszerzenie kampanii o reklamę internetową i ogólnopolską kampanię prasową.

Logotypy 1

1) 1+1=3, czyli razem możemy więcej  LINK

2) Kolejni liderzy biznesu na miejskich billboardach LINK


    For tourists -> Bydgoszcz Information Centre

    For business -> The Office of Investor Service and Enterprise