rozmiar tekstu:  A A A
data publikacji: 2008-04-29, ostatnia aktualizacja: 2015-05-12 12:57:52

Centrum Pracy i Przedsiębiorczości- opis

W celu wspierania małych i średnich przedsiębiorstw, przeciwdziałania bezrobociu poprzez udzielanie pomocy osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą oraz tworzenie nowych miejsc pracy –  Miasto Bydgoszcz powołało w 2008 roku Centrum Pracy  i Przedsiębiorczości. Jest to efekt projektu „Rewitalizacja Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy na cele rozwoju przedsiębiorczości” w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, współfinansowanego przez Europejski Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżet państwa.

Swoje zadania Centrum realizuje poprzez działalność sześciu komponentów:

• Punkt Wspierania Samozatrudnienia,

• Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.

• Bydgoski Klaster Przemysłowy,

• "Pracodawcy Pomorza i Kujaw" Związek Pracodawców.

Centrum Pracy i Przedsiębiorczości mieści się przy ulicy Mennica 6, 85-112 Bydgoszcz.

Back.gif powrót   Print.gif drukuj   SendLink.gif poleć znajomemu